RGB fan ayarı

Xloer00

Hectopat
Xigmatek kasam var. İçerisinde 4 adet bu fandan var. Kasa üzerindeki RGB tuşundan sadece 2 adet komutu var. Sabit tüm renkler yanıyor. Ya da tüm renkler değişiyor. Bunu istediğim renkte sabitleme şansım var mı? Bir de kullandığım sistem özellerini aşağıda yazdım. 4 adet fanla bile oyun oynarken 50 dereceyi geçmiyor. Kasanın üst tarafında 240 mm'lik boşluk var sizce oraya ne takmalıyım. Sıvı soğutma mı? Egzoz fan mı? Eğer egzoz fan takarsam PC'de fan girişleri direk PSU'ya bağlı başka marka takarsam 4 fandan bağımsız farklı renkler yanacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde öğrenmek istediğim ve yardımınıza ihtiyacım olan bir konum var Gametech GT-001 6x120mm Rainbow Fanlı Tempered Glass Gaming siparişi verdim anakartım asus m4a785td-v evo gelen kasaya monte edip gerekli kabloları takınca rgb olarak kullanabilirmiyim.?

benimde öğrenmek istediğim ve yardımınıza ihtiyacım olan bir konum var Gametech GT-001 6x120mm Rainbow Fanlı Tempered Glass Gaming siparişi verdim anakartım asus m4a785td-v evo gelen kasaya monte edip gerekli kabloları takınca rgb olarak kullanabilirmiyim.?
kanka o kasa rgb değil rainbow bende kullanıyorum şu anda
kanka o kasa rgb değil rainbow bende kullanıyorum şu anda

Yeni konular

Geri
Yukarı