RGB Fanlı Kasa Önerisi

utkuulu

Kilopat
Arkadaşlar sistemime yeni bir kasa almak istiyorum, eski kasam biraz eskidi gibi geliyor, camı vs çatlayınca yeni güzel görünen bir tane almak istedim.

Aradıklarım temiz bir kablolama imkanı, üstunün düz olmasi (telefon vs. koymak için), tamamen cam paneller, RGB fanlar ve aydınlatma. Gerektiğinde tüm ışıkları da kapatabilmem gerek.

Aşağıdaki 3 kasa hoşuma gitti.
Hangisini önerirsiniz veya farklı bir öneriniz var mı?

Dark Supernova (ön panelde en alttaki fanın yarım görünmesi dışında beğendim, ayrıca dogru mu bilmiyorum ama 6RGB fanla geldigi yaziyor)
Dark SuperNova 6x12cm RGB Fan + 35cm LED Şerif, USB 3.0, Cam Yan Panel, Toplam 9 Adet Fan Takılabilir, Uzaktan Kumandalı Mid-Tower Oyuncu Kasası (DKCHSUPERNOVA) - <span style='color:red;'>R</span> <span style='color:green;'>G</span> <span style='color:blue;'>B</span> - Bilgisayar Bileşenleri

Dark R30 (Tum gorselleri yok sitede, internette de bulamadim üst kısmı nasıl emin değilim)
Dark R30 4x12cm Türbin RGB Fan, USB 3.0, Full Cam Ön ve Çift Yan Panel, Toplam 8 Adet Fan Takılabilir, Uzaktan Kumandalı, Mid-Tower Oyuncu Kasası (DKCHR30) - <span style='color:red;'>R</span> <span style='color:green;'>G</span> <span style='color:blue;'>B</span> - Bilgisayar Bileşenleri

Aerocool P7-C0 (Fanlari yazılımdan kontrol ediliyor, Dark'da ise uzaktan kumanda ileydi o yuzden bu biraz daha geride.)
★ Aerocool Project 7 P7-C0 Pro 3 Adet RGB Led Fanlı, Çift Taraflı Full Cam Yan Panelli, USB 3.0 Oyuncu Kasası (AE-P7C0-PRO) - <span style='color:red;'>R</span> <span style='color:green;'>G</span> <span style='color:blue;'>B</span> - Bilgisayar Bileşenleri

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı