RGB Fusion 7 renk değiştiriliyor

trevor_philips

Hectopat
Daha fazla  
RGB Fusion 2.0 kullanarak Spec Delta kasamın RGB fanlarını kontrol etmek istedim ama sadece 7 renk değiştirebiliyorum. (anakart 7 renk destekliyormuş)
Kasanın birçok modu vardı kontrolcüyle ayarlayabiliyordum ama program üzerinden ayarlayamıyorum.
Anakart: B450 S2H.
4 pinli kontrolcüden söktüğüm soketi anakarttaki 4 pinli girişe taktım başka bir kabloya dokunmadım. Takmam gereken başka kablolarda mı vardı acaba?

Öncelikle soldaki siyah çalışmayan ledin çalışıyor mu ikinci olarak rgb bağlantısını doğru yaptın mı?
Sanırım sizin ya anakart ya da RGB fanlarınız uyumlu değil. 12V pin girişine RGB LED taktım. Turuncu logoya tıkladığımda 15 farklı efekt çıkıyor. RGB Fusion güncel değil mi?
12 volt yerine 5 volta akmış olabilir misin? Zira a-rgb de 16 effeft var rgb de ise sadece 6 seçenek var efektlerde yani.

Öncelikle soldaki siyah çalışmayan ledin çalışıyor mu ikinci olarak rgb bağlantısını doğru yaptın mı?

12 volt yerine 5 volta akmış olabilir misin? Zira a-rgb de 16 effeft var rgb de ise sadece 6 seçenek var efektlerde yani.
4 pinli hocam. Düz RGB LED. Zaten digital efektler RGB'de çalışmıyor. Arkadaşta RGB çalışması gereken efektlerde çıkmıyor.

4 pinli hocam. Düz RGB LED. Zaten digital efektler RGB'de çalışmıyor. Arkadaşta RGB çalışması gereken efektlerde çıkmıyor.
Tam anlayamdım normalde 4 pin rgb de static - pulse -flash -double flash -color cycle ve off seçeneği dışında birde renk chart var(büyük renk dairesi ) 3 pinde yani a-rgb 5 voltta ise 16 adet böyle efekt var , merak ettiğim b serisi anakartlarda fusion farklı efektlere mi sahip ?

Tam anlayamdım normalde 4 pin rgb de static - pulse -flash -double flash -color cycle ve off seçeneği dışında birde renk chart var(büyük renk dairesi ) 3 pinde yani a-rgb 5 voltta ise 16 adet böyle efekt var , merak ettiğim b serisi anakartlarda fusion farklı efektlere mi sahip ?
Ek olarak müzik ve oyun var hocam. Dediğim gibi digital efektler sanırım 5V ARGB'de çalışıyor.

Geri
Yukarı