RGB kontrolcü olmadan fanlar senkronize çalışır mı?

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilmediğim için soruyorum mazur görün lütfen. Tekrardan yeni kasa toplamaya karar verdim. Şu an için aldığım parçalar şunlar:
- Anakart: MSI Z490 GAMING Edge Wi-Fi.
- RAM: G.Skill Trident Z 16 GB 3600 MHz.
- Işlemci: Intel 10700K.
- Monitör: MSI Optix MPG27cq2 27.
Eklemek istediğim parçalar; MSI RTX 3080, 850 Watt PSU, kasa ve sıvı soğutucu. Kullandığım SSD ve HDD mevcut var.
Kasa olarak Cooler Master cosmos C700M kasasını seçmiştim. Sorum şu olacak. Alacağım sıvı soğutmada RGB kontrolcüsü olmaz ise kasanın tüm fanlarını ve sıvı soğutmanın fanlarını birlikte senkronize edemez miyim?
Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Biraz zor olacağını düşünüyorum fakat yazılım desteği veyahut üzerinde seçebileceğin tuşu varsa rahatlıkla istediğin gibi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosunda dakika 13.55'de bahsedilen kasanın kendisine ait olan kontrolcüye sıvı soğutmanın fanlarını bağlar isem kasadaki tuş ile kontrol edebilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosunda dakika 13.55'de bahsedilen kasanın kendisine ait olan kontrolcüye sıvı soğutmanın fanlarını bağlar isem kasadaki tuş ile kontrol edebilir miyim?
Kasanın o minik kendi anakartına (Açma kapamayı mekanik hale getiren yer) oraya bağlarsanız olabilir gibi ama tam garanti veremem. Fakat sıvı soğutmada yazılım desteği varsa çok kolay ayarlanabilir.

Arkadaşlar tam bilen var mı acaba? Ona göre alacağım da parçaları. Bu model kasayı kullanan ya da bu durumun cevabını bilen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı