RGB LED Takıntısı

@burakoruk Aynen hocam dogru anlamissiniz. Arastirmamdan edindigim sonuclara gore "Tempered Glass" olan versoyonlarin hepsinde LED strip geliyor :)
@LeViAcKeRMaN Yok ya hocam sizinkinde sıkinti olmali. Youtube de ozellikle LED stripten bahsedenler var her yere yapistiriyorlar ve tutuyor. Sanirim sizinki sorunlu :)

@burakoruk Hocam şu RGB fanları takıp beyaz yapın da bir de öyle fotoğraf atın mümkünse biraz daha güzel çekin :D

Ben rgb çok seviyorum. Performans acısından seviyorum galiba.
- Klavyede karanlıkta görmemi sağladığı için seviyorum.
- Anakarta hangi bileşende sorun varsa o kısım kırmızı uyarı veriyor onu seviyorum.
- Ramlerde rgb hoş duruyor. Görüntü olarak seviyorum.
- Oyun oynarken ekran ışığına göre aydınlatmasını seviyorum.
- Bazı oyunlar oyuna göre rgb sekron oluyor. Onu seviyorum.
Kısaca ben kasa değilde tüm odayı kaplamasını seviyorum. hem gözümü az yoruyor. Gecen far cry oynuyordum. ormanda ortam yeşil oluyor denizde mavi vurulunca kırmızı güzeldi be sanki içinde gibi oluyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Seran87 Hocam çok güzel olmuş ama sizin yaptığınız tarz bir şey yapmak için ciddi miktarda bir para gerekiyor.

Bu arada ben de eski bilgisayarımı satıp yenisine geçtim. Bir kaç gün içinde onun fotoğraflarını atarım.

Benim de RGB takıntım var ama eldeki imkanlar malum😥
Bence bir tür heves. Sistemi aldıktan sonra ne görünüşü, ne de RGB ışıkları umursayacağını sanmıyorum. :)

Ben aşırı karışık aydınlatmayı sevmiyorum. 2. resimdeki gayet şık. O tarzlar olabilir. Tek renk kombinasyonu da sade severler için iyi bence. Nesnel olarak değerlendirmeni öneririm. :)
Hocam sizin kasanızı ve bilgisayar masanızı çok merak ediyorum, müsait iseniz birkaç fotoğraf atabilir misiniz?

@Seran87 Hocam çok güzel olmuş ama sizin yaptığınız tarz bir şey yapmak için ciddi miktarda bir para gerekiyor.

Bu arada ben de eski bilgisayarımı satıp yenisine geçtim. Bir kaç gün içinde onun fotoğraflarını atarım.
Merak edenler için konusunu açtım. Buyrun linki :

Galax için zamanında laf atılmış ama şu an 3000 serisi için 4 Pin sync kablosu koymuş:

Tasarımlarını da seviyorum tabi sade ve şık özellikle beyaz modeller.

Galax için zamanında laf atılmış ama şu an 3000 serisi için 4 Pin sync kablosu koymuş:

Tasarımlarını da seviyorum tabi sade ve şık özellikle beyaz modeller.
Hocam Galax’ın kendi yazılımı var mı? Yoksa anakart yazılımlarını destekliyor mu? Birde biliyorsanız RTX 3000 serisinde sıkıntıları çıkan firmalar arasında yer alıyor mu? 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı