RGB Mouse pad önerisi

Serhat.48

Hectopat
Yer
Viseu
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
SteelSeries Apex 3 TKL alacağım yanına güzel bir tane RGB mouse pad bakıyorum ama seçenek çok, sizce hangi mouse pad kaliteli ve güzel aydınlatma verir?

En fazla 500 verebilirim bir de Amazon'dan olursa iyi olur klavyeyi de oradan alacağım.
Bir de mekanik klavye önerisi alayım, satıcıya baktım yorumlar iyi değil, Amazon üstünden olursa güzel olur.
BU ürün nasıl?

Önerdiğiniz mouse pad bugün geldi aşırı güzel ve kaliteli, mouse yağ gibi kayıyor üstünde ve RGB'leri de çok hoş.

Son düzenleme:
En fazla 500 verebilirim bir de Amazon'dan olursa iyi olur klavyeyi de oradan alacağım.
Bir de mekanik klavye önerisi alayım, satıcıya baktım yorumlar iyi değil, Amazon üstünden olursa güzel olur.
BU ürün nasıl?

Önerdiğiniz mouse pad bugün geldi aşırı güzel ve kaliteli, mouse yağ gibi kayıyor üstünde ve RGB'leri de çok hoş.
Bana da öneren @BerkayZ87 idi, ben de alırım yakında ondan. Zaten iyi bir mousepad.

Bir de bu mouse pad in bilek koyduğumuz kısmı bir süre sonra kirleniyor, ıslak mendille temzileyince mendil bildiğin kararıyor kirden, bunu nasıl önleyebilirim?
Rulo halinde geldiği için biraz yukarı doğru bombeli duruyor umarım ileride düzleşir.

Yeni konular

Geri
Yukarı