RGB mouse pad önerisi

AsakaXenshi

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu: AMD Ryzen 5 5600X / Gpu: SAPPHIRE Nitro Plus 6700 XT / Ram: CORSAIR Vengeance RGB Pro 16 GB CL16 3600Mhz / MotherBoard: GIGABYTE UD X570 / Psu: SHARKOON ShpV2 650w
Arkadaşlar selam konu başlığında belirttiğim gibi RGB mouse pad bakıyorum. Kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz varsa sevinirim. Xrades baktım internet üzerinden 240 TL gibi bir fiyatı var gayet güzel geldi gözüme alınır mı sizce?

Gamepower GP700 RGB mouse pad kullanıyorum. Gayet memnunum bu modelede bak bir istersen tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam konu başlığında belirttiğim gibi RGB mouse pad bakıyorum. Kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz varsa sevinirim. Xrades baktım internet üzerinden 240 TL gibi bir fiyatı var gayet güzel geldi gözüme alınır mı sizce?
Hocam bilmiyorum markayı ancak pek bilinmedik marka almayın, ben o hatayı yaptım ve şimdi mause padin sadece üst kısmı yanıyor, alt kısmı hiç yanmıyor. Attığınız marka iyi bir marka olabilir bu arada.

ben rgb mousepad almayı mantıksız buluyorum onun yerine klasse 90x40 falan alabilirsin fakat illaki rgb istiyorsan James Donkey JDR450 Gaming RGB Mousepad (450 x 450 x 4 mm) - incehesap.com ya da Xrades Rgb Mousepad 80x30 Cm 13 Farklı Renk Modu Su Geçirmez Oyuncu Gaming Xl Mausepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol

benim önerim ise Amazon.com.tr bunlardandır 10 farklı modeli var beğendiğinizi seçebilirsinzi

Geri
Yukarı