RGB Mouse Pad önerisi

Sanki Rampage bir numara. Adam mousepad alacak gidip 500 600 TL'ye SteelSeries mi alsın?
Rampage bir numara değil ve zaten bir numara olduğunu iddia eden de yok senin de dediğin gibi adam alt tarafı mousepad alacak gidip 500-600 tl bayılmasına gerek yok orta kalitede en iyi ürün olarak ben rampage önerdim. Daha iyi bir önerin varsa sen de konu altında belirtebilirsin. Burda köstek olmaya değil yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Rampage bir numara değil ve zaten bir numara olduğunu iddia eden de yok senin de dediğin gibi adam alt tarafı mousepad alacak gidip 500-600 TL bayılmasına gerek yok orta kalitede en iyi ürün olarak ben Rampage önerdim. Daha iyi bir önerin varsa sen de konu altında belirtebilirsin. Burada köstek olmaya değil yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Ben köstek miyim? Benim takıldığım yer şu: Ben de Rampage Gamepower kötü diyenlere sinir oluyorum ama Gamepower'ın Rampage'den farkı ne. İkisi de logo basıyor ve Çin'de üretiliyor. Siz sanmayın Rampage çok iyi çok mükemmel. "Türk Mali". İkisi de aynı. Gamepower ne kalitedeyse Rampage'de o kalitede.

Yeni konular

Geri
Yukarı