RGB Mouse Pad önerisi

PC-Meraklısı

Decapat

Son düzenleme:
benim gibi herhangi bir setup yapmadiysaniz ucuz olan hepsi bende klavye mouse mouse pad kulaklik steelseries rgb li modelleridir hepsi var ise rgb li mouse ayni marka almanizi oneirrim uyumlu calisinca guzel duruyor karanlikda

benim gibi herhangi bir setup yapmadiysaniz ucuz olan hepsi bende klavye mouse mouse pad kulaklik steelseries rgb li modelleridir hepsi var ise rgb li mouse ayni marka almanizi oneirrim uyumlu calisinca guzel duruyor karanlikda
Ne kadar mousepad
Mouse rampage phoenix rgb
Klavye rampage kb rx8 mekanik klavye rgb
Kulaklik rampage sn r7 mesh plus 7.1

Son düzenleme:
Bütün ekipmanların ile uyumlu olması için bu karşılaştırmada rampage marka mousepad tercih etmek daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Bende öyle düşünüyorum şu videoya bakarmisiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende öyle düşünüyorum şu videoya bakarmisiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En

Ustteki biraz kalitesiz isigi az rampage ve gamepower olan isigi daha cok ben son 2 link arasinda kaldim rampage olan hem uzun hem isigi fazla gamepower sadece kucuk versiyonu 2 si arasinda kaldim ama rampage alirim galiba ekipmanlar ful rampage
Üstteki linki beğenmemişsin ben de diğer iki link arasında bir görüş söylemek istersem eğer gamepower tercih etmeni önermem. Kendileri aslen bir çin markası ve üretilen ürünlerin üzerine logo yapıştırarak piyasaya gamepower markası ile sürüm yapıyorlar. Marka hakkında çok fazla şikayet ve kronik sıkıntılar ile ilgili bir sürü konu başlığı mevcut. Eğer bir mousepad alırsan onda da sorunlar yaşaabilirsin çünkü rgb alacaksın. Bunlardan mütevellit hem ekipmanlarınla uyumlu olsun hem de daha güzel bir marka olması neticesiyle ben rampage almanı öneririm.

Üstteki linki beğenmemişsin ben de diğer iki link arasında bir görüş söylemek istersem eğer gamepower tercih etmeni önermem. Kendileri aslen bir çin markası ve üretilen ürünlerin üzerine logo yapıştırarak piyasaya gamepower markası ile sürüm yapıyorlar. Marka hakkında çok fazla şikayet ve kronik sıkıntılar ile ilgili bir sürü konu başlığı mevcut. Eğer bir mousepad alırsan onda da sorunlar yaşaabilirsin çünkü rgb alacaksın. Bunlardan mütevellit hem ekipmanlarınla uyumlu olsun hem de daha güzel bir marka olması neticesiyle ben rampage almanı öneririm.
Ayn bende öyle düşünüyorum sizlerle paylaşmak istedim.

Üstteki linki beğenmemişsin ben de diğer iki link arasında bir görüş söylemek istersem eğer Gamepower tercih etmeni önermem. Kendileri aslen bir Çin markası ve üretilen ürünlerin üzerine logo yapıştırarak piyasaya Gamepower markası ile sürüm yapıyorlar. Marka hakkında çok fazla şikayet ve kronik sıkıntılar ile ilgili bir sürü konu başlığı mevcut. Eğer bir mousepad alırsan onda da sorunlar yaşaabilirsin çünkü RGB alacaksın. Bunlardan mütevellit hem ekipmanlarınla uyumlu olsun hem de daha güzel bir marka olması neticesiyle ben Rampage almanı öneririm.

Sanki Rampage bir numara. Adam mousepad alacak gidip 500 600 TL'ye SteelSeries mi alsın?

Geri
Yukarı