RGB rengi ayarlanabilir mouse tavsiyesi

Sensörü iyi sadece. Geri kalan şeyler çöp. Her şey sensör değil. Sensör farkını da hissedemezsiniz. Skatez, malzeme kalitesi ve switchler önemli etken. Dediğiniz faredeki şeylerin hepsi kötü.
6 aydan fazla kullanan birçok tanıdığım kişi var ürün yorumları güzel kendim de bizzat deneyimleme şansım oldu ben beğeniyorum kullanacak olan benim ayrıca garanti konusunda da arkadaşımın Rampage mouse sıkıntı çıkarttı sıfır mouse gönderdiler bazı şeyler sadece tecrübe ile sabit oluyor.

Siz şanslı kesimdensiniz. Garantiye gönderip kullanıcı hatası denilen birçok insan var bu forumda. 6 ay kısa bir süre. Uzun ömürlü değil o fareler. Kumar oynamış olursunuz. Neyse, Rampage almak istiyorsanız sormanızın bir anlamı yok.

Önerdik zaten. Bizim amacımız sorunlu ve kötü bir ürün almamanız.
Yok hocam sana demedim ayrıca teşekkür ederim yardım ettiğin için.
Garantiye gönderdiğiniz ürünün bir daha dönmeyeceğini veya yerine kullanılmış ürünün geleceğini söylemedik, genel olarak garanti kalitesi iyi değil.

6 ay bir ekipman için oldukça kısa bir süre, ömürlük oluyor bu tür ürünler.

Sanki biz Rampage gibi markaların hiçbir ürününü kullanmadık da tecrübe diyorsunuz.
5 yıldır Everest SGM X10 kullanıyorum daha led dahil hiçbir yerinde sıkıntı çıkmadı.

Geri
Yukarı