RGB sever misiniz?

RGB

• Oy verenlerin toplamı
    93
Bende evdeki mini olan ve 25 liraya Letgo'ya koyduğum kasayı yeniliyorum 1 tane RGB fan koydum Snowman'in 250 liraya yakın fiyata okutacağım.
Not: Abartılı olmayacak şekilde severim.
Şöyle deyim sistemim olsaydı RGB fan bulundurmazdım performansa dayalı fanlar olurdu. Sadece mouseda RGB olurdu klavyede RGB bulundurmazdım oyun oynarken dikkatimi dağıtıyor. Beyaz ışık iyi oluyor klavyede.

Son düzenleme:
Sevmem ama seversem de tadı kaçmayacak şekilde mesela kasanın RGB'sini sevmem ama klavyeninkini severim. Klavye mouse RGB kasa düz.

Ben de söyleyim.
Fanların ve kasanın RGB olması tercihimdir.
Laptopsa laptopun kenarlarınım RGB olması tercihimdir.
Klavye mouse RGB olması tercihimdir.
Kulaklığın RGB olmaması tercihimdir.
RAM'lerin RGB olması tercihimdir.
Stok fanın bile RGB olması tercihimdir :D.
Bu markaların sahibini tebrik etmek gerekir ticari zekasını iyi kullanmışlar RGB ile para kazanıyor adamlar bende evdeki mini olan ve 25 liraya Letgo'ya koyduğum kasayı yeniliyorum 1 tabe RGB fan koydum Snowman'in 250 liraya yakın fiyata okutacağım.
Not: Abartılı olmayacak şekilde severim.
Şöyle deyim sistemim olsaydı RGB fan bulundurmazdım performansa dayalı fanlar olurdu. Sadece mouseda RGB olurdur klavyede RGB bulundurmazdım oyun oynarken dikkatimi dağıtıyor.

Beyler beni yanlış anlamayın RGB diye performanstan kısmak istemem :D.

Kaliteli ise seviyorum, fakat RGB olsun diye saçma saçma fanlar koyulan sistemler çirkin gözüküyor.

Örnek 2 tane sistem attım, hangisi çirkin gözüken söylememe gerek yok sanırım.

Dosya Ekleri

• 1603877141187.png
    1603877141187.png
    194,5 KB · Görüntüleme: 30
  • 1603877286033.png
    1603877286033.png
    98 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı