RGBFusion "please wait" yazısında kalıyor

sir_adaninsan

Centipat
Daha fazla  
RAM
XPG Gammix D35
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 Evo Plus 1TB
Ekran kartı
Asus RTX 3060TI DUAL
Anakart
Asus Prime B660M-K D4
İşlemci
Intel I5 13400-F
Merhaba. Daha yeni bir Gigabyte Aorus M4 mouse aldım. Gigabyte'ın kendi sitesinde rengini değişebilmem için Aorus Engine'e ihtiyacım olduğu yazıyordu. İndirdim sonrasında Aorus Engine ayrıyeten Rgbfusion'da indirdi ama rgbfusion çalışmıyor. Please wait yazısında takılıyor ve bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Bir çözüm bulamadım internette, genelde ekran kartının rengini değiştirmeye çalışırken bu sorunu yaşamışlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. Daha yeni bir Gigabyte Aorus M4 mouse aldım. Gigabyte'ın kendi sitesinde rengini değişebilmem için Aorus Engine'e ihtiyacım olduğu yazıyordu. İndirdim sonrasında Aorus Engine ayrıyeten Rgbfusion'da indirdi ama rgbfusion çalışmıyor. Please wait yazısında takılıyor ve bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Bir çözüm bulamadım internette, genelde ekran kartının rengini değiştirmeye çalışırken bu sorunu yaşamışlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

RGB fuison bildiğim kadarıyla Gigabyte anakartlarda kasanın içine LED döşerseniz oradan kontrol sağlıyorsunuz mouseyle ilgili değil diye biliyorum.

RGB fuison bildiğim kadarıyla kasanın içine LED döşerseniz oradan kontrol sağlıyorsunuz mouseyle ilgili değil diye biliyorum.

Aorus Engine Mouse'daki LED'leri ayarlayabilmem için rgbfusion gerektiğini söyleyip indirdi.

1713455411113.png

Bu LED Control butonuna basınca otomatikman RGBFusion açılıyor.

Aorus Engine Mouse'daki LED'leri ayarlayabilmem için rgbfusion gerektiğini söyleyip indirdi.

Eki Görüntüle 2172055

Bu LED Control butonuna basınca otomatikman rgbfusion açılıyor.

Evet aygıtları da buradan yönetebiliyormuşsunuz makro menüsü görünüyor RGB Fusion'da demek ki gerekli işlem neden açılmadığını kestiremiyorum ekran görüntüsü atar mısınız bekleme ekranında.

Eki Görüntüle 2172055

Bu LED Control butonuna basınca otomatikman rgbfusion açılıyor.

Disable kısmını kurcala belki olur.

Evet aygıtları da buradan yönetebiliyormuşsunuz makro menüsü görünüyor RGB Fusion'da demek ki gerekli işlem neden açılmadığını kestiremiyorum ekran görüntüsü atar mısınız bekleme ekranında.

Disable kısmını kurcala belki olur.
O kısım makro tuşlarına işlev atayabilmek için.

Aynı program amcamda var dümdük açılıyor kendi sitesinden manuel indirme yapmayı denediniz mi?
Aorus Engine'i manuel indirdim RGBFusion'ı Aorus Engine indirdi deneyebilirim o şekilde de

RGBFusion'ı manuel olarak da indirdim çalışmıyor.

Gigabyte Control Center'ı denesem? Oradan mouse'u kontrol edebiliyor muyum?

Aorus Engine'i de RGBFusion'ı da bilgisayarımdan sildim hala Control Center'ı düşünüyorum

Son düzenleme:
Aorus Engine'i manuel indirdim Rgbfusion'ı Aorus Engine indirdi deneyebilirim o şekilde de.

Aorus Engine'i manuel indirdim Rgbfusion'ı Aorus Engine indirdi deneyebilirim o şekilde de.

Rgbfusion'ı manuel olarak da indirdim çalışmıyor.

Gigabyte Control Center'ı denesem? Oradan fareyi kontrol edebiliyor muyum?

Aorus Engine'i de Rgbfusion'ı da bilgisayarımdan sildim hala Control Center'ı düşünüyorum.

Hayır edemezsin anakart ayarları yapılıyor galiba incelemelerde açılıyor uyumluluk modunu Win 8 deneyin amcamda B450 var ondan biliyorum.

Geri
Yukarı