RGX Phantom mu, Delipop Vandal mı iade edilmeli?

eth

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam. Sanırım yükseltilmiş skinleri bir kere iade etme şansımız varmış. Ben de bunu kullanarak RGX Phantom veya Delipop Vandal iade etmeyi planlıyorum. İade edip RGX Vandal almayı planlıyorum. Champions 2022 Phantom'u aldığım için RGX Phantom boşa çıkmış oldu. Delipop Vandal da artık çok sıktı. Biliyorum tamamen zevk meselesi ancak siz olsanız hangisini iade ederdiniz?

Arkadaşlar selam. Sanırım yükseltilmiş skinleri bir kere iade etme şansımız varmış. Ben de bunu kullanarak RGX Phantom veya Delipop Vandal iade etmeyi planlıyorum. İade edip RGX Vandal almayı planlıyorum. Champions 2022 Phantom'u aldığım için RGX Phantom boşa çıkmış oldu. Delipop Vandal da artık çok sıktı. Biliyorum tamamen zevk meselesi ancak siz olsanız hangisini iade ederdiniz?
Öyle bir hak yok. Sanırım bir video var onu gördünüz. O vidoyu çeken kişi pişman oldum diyerek ve yanlış tarih vererek yanıltıyor o videoyu çeken kişi, yetkili pişmanım yazısını görünce gerçekten pişman olduğunu düşünüp iyi niyetinden bir seferlik iadeyi kabul ediyor yeni phantom aldınız diye insanların iyiliğini suistimal etmeyin. İlla ki iade etmek istiyorum derseniz yanıltmadan dürüstçe yeni phantom aldığınızı o yüzden iade etmek istediğinizi söyleyin.

Bu arada o videoyu çeken kişi Valorant donanım banı yedi. Sebebi o video.

@0tac Evet o videoyu gördüm de ben zaten onun gibi yanlış bilgi verip iade etmeyecektim.

Donanım banını da bu sebeple yediğini hiç sanmıyorum. Sorun olcak olsa böyle bir iadeyi yapmazlardı zaten.

Şaka mı yapıyorsunuz iade ile ban yemenin ne alakası var?
@0tac Evet o videoyu gördüm de ben zaten onun gibi yanlış bilgi verip iade etmeyecektim.

Donanım banını da bu sebeple yediğini hiç sanmıyorum. Sorun olcak olsa böyle bir iadeyi yapmazlardı zaten.
Hocam anlamadınız galiba adam kendisi diyor ben burda 1-2 ay önce aldığım skini 1 hafta önce aldım diyorum diye. Yanılttığını kendi videosunda söylüyor yani bildiğiniz iyiliği suistimal etmek, dolandırmak.

Son düzenleme:
@0tac Riot'un elinde vardır zaten bizim işlem tarihlerimiz. Bunları yiyecek kadar salak değildir Riot.
Hocam o zaman onaylamazdı yalan söylediğini bilerek, adam skin iadesi için yazan birini çok önemsemez, o kadar destek gerekirken satın alım geçmişini mi inceleyecek. Riot bilse bile adamın yaptığı dolandırıcılık.

Son düzenleme:
3 aydan uzun süre önce alınmış desenler için geçerli değil diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı