Ride 3 vs Ride 4

ukivin

Centipat
Merhaba, ikisinden birini indirmek istiyorum ama çok arada kaldım. Grafik açısından Ride 4 ama çok zor diyorlar. Hangisini önerirsiniz?

Korsan indireceğim yazısını düzenlemenizdeki sebep nedir ? Böyle bi dönemde bi oyuna 500 tl vermek istememek gayet doğal diye düşünüyorum.

Merhaba, ikisinden birini indirmek istiyorum ama çok arada kaldım. Grafik açısından Ride 4 ama çok zor diyorlar. Hangisini önerirsiniz?

Korsan indireceğim yazısını düzenlemenizdeki sebep nedir ? Böyle bi dönemde bi oyuna 500 tl vermek istememek gayet doğal diye düşünüyorum.
Ride 4 zor diyen büyük ihtimalle motogp gibi bir motor oyununu oynamamıştır diyebilirim. Açıkçası Ride 3 mü Ride 4 mü diye sorarsan kesinlikle Ride 4 diyebilirim oyun üst düzey gerçekçiliğe sahip ve aynı zamanda kötü yanlarından bir taneside viraj muhabbeti freni doğru şekilde kullanırsan eğer viraja zamanla 150-170 ile gireceksin ve oyunu bırakamayacaksın tabi herşeyden önce sabır ve praatik şart. Şuan fiyatı 500 TL inanılmaz bir fiyat indirimde alın derim ha eğer ki illa alıcam derseniz de crack bir şekilde indirebilirsiniz :)

Geri
Yukarı