Ride 4 nasıl oynanır?

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar bu ride 4 aldım klavyeden oynuyorum ama oyunda virajları alamıyorum YT de adamlar 150 ile viraja girerken ben giremiyorum gaz vermeden girsemde ayarlayamıyorum bunun için rehberler var mı ben bulamadm evde bir tane kol var ama kalitesiz bir şey onunla daha iyi oynanır mı nasıl becercem şu oyunu?

Arkadaşlar bu ride 4 aldım klavyeden oynuyorum ama oyunda virajları alamıyorum YT de adamlar 150 ile viraja girerken ben giremiyorum gaz vermeden girsemde ayarlayamıyorum bunun için rehberler var mı ben bulamadm evde bir tane kol var ama kalitesiz bir şey onunla daha iyi oynanır mı nasıl becercem şu oyunu?

Türkçe rehber yok sanırım. Zaten ride serisi Türkiye'de bilinmeyen çok oynanmayan oyunlar. Gamepad ile oynaman daha kolay olur. Gidonu ve gazı ayarlayarak virajları daha rahat alırsın. Ama baya zor bir oyun. Bende ilk oynadığım zamanlarda kötü sürüyordum ve sinir oluyordum. Ama zamanla alıştım şu an çok iyi sürüyorum. Alışmak önemli. Ayrıca motor tekere geliyorsa, frene basınca lastikler kayıp düşüyorsan ve gazı köklediğinde arka teker sarıyorsa AW, EB, TCS ve ABS'yi etkinleştirebilirsin.

Türkçe rehber yok sanırım. Zaten ride serisi Türkiye'de bilinmeyen çok oynanmayan oyunlar. Gamepad ile oynaman daha kolay olur. Gidonu ve gazı ayarlayarak virajları daha rahat alırsın. Ama bayağı zor bir oyun. Bende ilk oynadığım zamanlarda kötü sürüyordum ve sinir oluyordum. Ama zamanla alıştım şu an çok iyi sürüyorum. Alışmak önemli. Ayrıca motor tekere geliyorsa, frene basınca lastikler kayıp düşüyorsan ve gazı köklediğinde arka teker sarıyorsa aw, eb, tcs ve Abs'yi etkinleştirebilirsin.

Senle oynama şansım var mı?

Son düzenleme:
Motor oyunlarıyla daha önceden bir geçmişiniz yoksa zorlanabilirsiniz bu gayet normal. Sürüş dinamikleri arabadan çok farklıdır. Yön verirken tepkiler yavaştır. Motoru yatırdıktan sonra hareket kabiliyetiniz sınırlıdır. Gaz ve fren kullanımı doğru yapılmadığı zaman motor sizi üzerinizden atabilir. Bunlara alışmak için kendinize zaman tanıyın. Time trial modlarda bol bol pratik yapın. Alıştıktan sonra bırakamayacaksınız :)
Oyun klavye ile de rahatlıkla oynanılabilir.
Bunun ile ilgili yaptığım rehber videoyu bırakıyorum kafanıza takılanları sorabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Motor oyunlarıyla daha önceden bir geçmişiniz yoksa zorlanabilirsiniz bu gayet normal. Sürüş dinamikleri arabadan çok farklıdır. Yön verirken tepkiler yavaştır. Motoru yatırdıktan sonra hareket kabiliyetiniz sınırlıdır. Gaz ve fren kullanımı doğru yapılmadığı zaman motor sizi üzerinizden atabilir. Bunlara alışmak için kendinize zaman tanıyın. Time trial modlarda bol bol pratik yapın. Alıştıktan sonra bırakamayacaksınız :)
Oyun klavye ile de rahatlıkla oynanılabilir.
Bunun ile ilgili yaptığım rehber videoyu bırakıyorum kafanıza takılanları sorabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öncelikle video çok iyi olmuş elinize sağlık. Merak ettiğim konu o kadar parayı nasıl kazandınız ? 45 saat oynama sürem var. 300K Civarı kazanabildim sadece. (abone oldum ve like attım🙂)

Öncelikle video çok iyi olmuş elinize sağlık. Merak ettiğim konu o kadar parayı nasıl kazandınız ? 45 saat oynama sürem var. 300K Civarı kazanabildim sadece. (abone oldum ve like attım🙂)

Çok teşekkürler hocam senin de yüreğine sağlık :) Bu oyunda para kasmaya çalışmak büyük bir zaman kaybı bence. Bir an önce güçlü makineler yapıp onları deneyimlemek gerek özellikle multiplayer lobilerinde rekabetçi olmak istiyorsak. Dışardan save dosyası kuranlar da var cheat engine ile halledenler de. Senin için hangisi rahat olursa.

Gerek kalmadı H2 S1000rr çoğu şeyi aldım ogrendim bayağı iyi oynuyorum.

Görmemişim ban mı yiyoruz DC verince.
Discord paylaşmak ban sebebi sanırım. Motosiklet oyunları oynadığımız bir topluluğumuz var katılmak istersen yukarıda paylaştığım videonun açıklama kısmında dc linkini görebilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı