Rimworld alınır mı?

Hocam bu konu için hesap oluşturmanızdan bu oyunu çok sevdiğiniz belli. Rahat 500+ saat vardır. Bu arada hocam korsan oynadığınız için üzülmeyin küçükken hepimiz yaptık.
Şöyle söyleyeyim, Baldur's Gate 3, Red Dead Redepmtion 2 vs. hangi oyun olursa olsun asla bu oyunun üzerine geçmeyi başaramadı benim için. Her zaman en sevdiğim oyun oldu. (Tabi bu saydıklarımı da aşırı beğenmiştim orası ayrı ona rağmen geçemediler onu demeye çalışıyorum :D ) Ve evet sadece RimWorld ile alakalı bir konuya yazmak için hesap açtım, büyük ihtimalle artık oyunla alakalı konulara katılırım.

Alın hocam 180 saat oynadım aşırı güzel oyun hayat oyunu gibi her şeyi yapabiliyorsunuz. Oyunun tıbbi mekanikleri operasyonları falan çok iyi.
Ben bu tür hayatta kalma oyunlarını severim ve rimworlda benzer olarak prison architecti 50+ saat üzeri oynamıştım. Bildiğim kadarıyla rimworld daha detaylı. Ancak ben Steam dolar kuruna geçmeden önce 320 TL gibi bir fiyata almıştım sadece ana oyunu. Hiç dlc almadım. Acaba saf ana oyun da içerik bakımından nasıldır? Dlcsizde herhalde oynatıyordur :)

Ben bu tür hayatta kalma oyunlarını severim ve rimworlda benzer olarak prison architecti 50+ saat üzeri oynamıştım. Bildiğim kadarıyla rimworld daha detaylı. Ancak ben Steam dolar kuruna geçmeden önce 320 TL gibi bir fiyata almıştım sadece ana oyunu. Hiç dlc almadım. Acaba saf ana oyun da içerik bakımından nasıldır? Dlcsizde herhalde oynatıyordur :)
Tabiki DLC'siz de harika bir oyun hocam ama siz bi bakın DLC'lere hoşunuza giderse belki alırsınız.

Evet hocam haklısınız malesef şu durumda biraz pahalılar siz normal halini oynayıp modlarla bambaşka seviyeye çıkarabilirsiniz oyunu DLC'ler içinize sinmiyorsa.

Şu ana kadar DLC'ye en fazla 70 TL harcadım. Bir oyuna özellikle DLC'ye 300 400 TL'ler vermek mantıklı gelmiyor ve içimden de gelmiyor açıkçası.

RimWorld DLC'sizde mükemmel bir oyun ben 300 saati devirdim ve bütün DLC'lere sahibim ama hala örneğin biotech teknolojisindeki gen transferi, farklı ırklar yaratma veya oynama gibi muhabbetlere girmedim. Yani DLC olmasa da pek eksikliğini hissetmezdim ama hak ettikleri için aldım.

RimWorld DLC'sizde mükemmel bir oyun ben 300 saati devirdim ve bütün DLC'lere sahibim ama hala örneğin biotech teknolojisindeki gen transferi, farklı ırklar yaratma veya oynama gibi muhabbetlere girmedim. Yani DLC olmasa da pek eksikliğini hissetmezdim ama hak ettikleri için aldım.
Eksikliği hissedilmez ama DLC'ler ile oynandığı zaman kattığı şeyler inanılmaz hissediliyor bence. Örneğin Ideology DLC'si ile oynuyorum ben ve gerçekten normal oyundan bambaşka bir şey oynuyorum şu an. (Tabii ki kolonistlerinizi mutlu edin vs mekanikleri aynı orası ayrı)

Arkadaşlar konuyu hortlatacağım fakat oyunda şu an 250+ saati geride bıraktım ve inanılmaz bir oyun gerçekten, oyunun ilk 100 saatini iyice oyunu çözmeye uğraştım tamamen ve cidden bayağı sarıyor bağımlısı oldum. Bütün düzenim mahvoldu, biraz daha RimWorld oynadıktan sonra Dwarf Fortress oynayacağım kesinlikle.

Geri
Yukarı