RimWorld Zamlandı!

10 TL'nin 1 TL, 100 TL'nin 10 TL, 1000 TL'nin 100 TL olduğu Türkiye ekonomisinde artık şaşırılabilecek fiyatlar değil.

30 dolar olan bu oyun için zamlı fiyatı ile bile %50'lik bir kur bazında ucuz fiyatlandırma uygulanıyor.

RimWorld'ün Geliştiricisi Tarafından Yapılan Açıklama Güncellemesi;

[Düzenleme: Bunu yayınladıktan sonra, birkaç bölgeden sahtekarlıkla yapılan satın almalarda büyük bir artış oldu. Daha fazla dolandırıcılığı önlemek için bu bölgelerdeki fiyatları diğerlerinden daha erken güncelleyeceğiz. -Ty]

Screenshot_4.png

Bu oyuna 57 verecek kadar kafayı bozmuş biri varsa 249'u da verir. Normalde zaten alınmaz.
zevk meselesi. rdr 2 god of war gibi oyunları değil, rimworld oyununu seviyorum hetta bağımlısı bile sayılırım. o yüzden kafayı bozmuş biraz kaba sesleniyor

Herkes oyunu görüntüsüne göre yorumlamış ( Bir oyunun sadece görüntüsüne bakıp abi bu oyun kötü yha demek ne kadar mantıklı?) ama gerek modları gerek sandbox yapısıyla çok iyi bir oyundur Rimworld.
Kaldı ki zaten bu oyunun çok çok iyi grafikli olmasına gerek yok. Sandbox sonuçta.

Eki Görüntüle 1570742

"Oyunu oynayan" 121 Bin kişinin %98'i aynı fikirde.
oyun değil zaman makinesi be.... gerçek hayatda 1 saat rim dünyasında 10 sakikaya eşitdir

Bu firma kadar cimri bir firma görmedim. Hiçbir zaman adamakıllı indirim yaptığını görmedim bunların. Anca %10 yapsınlar sonra fiyat arttırsınlar. 249'a asla değmez. Kaldı ki o fiyata AAA oyunları var.

Bu firma kadar cimri bir firma görmedim. Hiçbir zaman adamakıllı indirim yaptığını görmedim bunların. Anca %10 yapsınlar sonra fiyat arttırsınlar. 249'a asla değmez. Kaldı ki o fiyata AAA oyunları var.

Her oyun fiyatını AAA oyun fiyatları ile ölçmeğin doğru değil. RimWorld açık dünya oyunu ve hikayesini kendimizin yazdığı bir oyun. Fiyatının asla değmez yerine bence asla değmez söylersen daha doğru olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı