Riot alakalı cevap vermiyor

Açılmayacağını belirtmişler işte. Açılmasın zaten.

Açılmayacağını belirtmişler işte. Açılmasın zaten.

Ben hile kullanmadım bilgisayar ikinci el benden önceki açmış spoofer denedim sadece gelene geçene davranmayın şöyle bilip bilmeden bilgisayar fiyatları kaç bin TL asgari maaşla zor alıyoruz.

Ben hile kullanmadım bilgisayar ikinci el benden önceki açmış spoofer denedim sadece gelene geçene davranmayın şöyle bilip bilmeden bilgisayar fiyatları kaç bin TL asgari maaşla zor alıyoruz.
Hocam bileti de bu Türkçeyle attıysanız adamlar anlamamıştır. İlkokul Türkçe kitaplarından bir hafta dil bilgisi çalışıp tekrar deneyin. Eminim sonuç alacaksınız.

Riot'u bağlar mı? Sanmam. Kontrol etmelisiniz almadan önce. Neden spoofer denediniz? Kaşınmışsınız açık açık. Kurallara aykırı bir davranışa asla müsaade etmezler. Arkadaşımın çekmediği şey kalmadı. Zaten hile açtığından beri görüşmüyoruz. Diyelim ki hile açmadınız. Yine kurallara aykırı.

HWID ban açılmaz geçmiş olsun.

Hocam bizde alıyoruz 2. el sistem ama ne bileyim yani hiç ban yemedim ne Steam VAC ne de Riot HWID illaki bir program kullanmışsınız.
Ben ise halende oynamaya devam ediyorum CS:GO 1000 saati geçti halen VAC yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…