Riot alakalı cevap vermiyor

Spoofer kullanınca süre tekrar sıfırlanıyor 3 aylık süre baştan başlıyor bunu sormama rağmen bilgi verilmiyor hesabınız açılmayacak diyorlar ben hesabı sormuyorum cihaz banını soruyorum sürekli oyalıyorlar :(
Açılmayacağını belirtmişler işte. Açılmasın zaten.

Ben hile kullanmadım bilgisayar ikinci el benden önceki açmış spoofer denedim sadece gelene geçene davranmayın şöyle bilip bilmeden bilgisayar fiyatları kaç bin TL asgari maaşla zor alıyoruz.
Hocam bileti de bu Türkçeyle attıysanız adamlar anlamamıştır. İlkokul Türkçe kitaplarından bir hafta dil bilgisi çalışıp tekrar deneyin. Eminim sonuç alacaksınız. 🙂

Ben hile kullanmadım bilgisayar ikinci el benden önceki açmış spoofer denedim sadece gelene geçene davranmayın şöyle bilip bilmeden bilgisayar fiyatları kaç bin TL asgari maaşla zor alıyoruz.

Riot'u bağlar mı? Sanmam. Kontrol etmelisiniz almadan önce. Neden spoofer denediniz? Kaşınmışsınız açık açık. Kurallara aykırı bir davranışa asla müsaade etmezler. Arkadaşımın çekmediği şey kalmadı. Zaten hile açtığından beri görüşmüyoruz. Diyelim ki hile açmadınız. Yine kurallara aykırı.

Adamlara HWID ban var mı diye mesaj atıyorum, adam 1 haftadır hesabınızı açmayacağız diyor. Neresiyle dinliyor? Zaten mesajlara 3 günde bakıyorlar. HWID ban ne zaman açılcak diyorum alt tarafı. Aldığım cevap: Daha önceki taleplerinde konu hakkında sana detaylı bilginin aktarıldığını görüyorum. Yapılan incelemede hesabına uygulanan işlemde hata olmadığı seninle paylaşılmış. Bu hesabın yeniden aktif olmasını talep ettiğin tüm biletler bundan sonra otomatik olarak kapatılacaktır.

HWID ban açılmaz geçmiş olsun.

Hocam bizde alıyoruz 2. el sistem ama ne bileyim yani hiç ban yemedim ne Steam VAC ne de Riot HWID illaki bir program kullanmışsınız.
Ben ise halende oynamaya devam ediyorum CS:GO 1000 saati geçti halen VAC yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı