Riot Games bazı dosyalar silinmiyor

Erenka06

Femtopat
Arkadaşlar bugün LoL'e giriş yaptım ve "güncelleme sunucusu kapalı" gibi bir hatayla karşılaştım. Sonra Valorant'a girdim ve aynı uyarıyı aldım. İlk başta sunucudan kaynaklı bir hata sandım ama arkadaşım oynayabiliyordu ve sunucularda hiçbir hata yoktu. Daha sonra çözüm aramaya başladım ve "Riot Client" dosyasını sildim. Her şey de burada başladı zaten. Her iki oyunu da açtığımda da "RiotClientServices.exe" dosyası bulunamadı hatası aldım. Sonunda iki oyunu da kaldırıp yeniden yükleme kararı aldım ancak iki oyun da tamamen silinmiyor. Uygulama kaldırdan da kaldırılmıyorlar. Birkaç Riot dosyası sildim ama silinmeyen dosyalar var ve silmeye çalıştığımda "bilmem ne dosyasının konumu belli değil silme işlemi gerçekleştirilemiyor" hatası alıyorum. Exe dosyasından teniden yüklemeye çalıltığımda da aynı hataları alıyorum. Anlayacağınız ne kaldırabiliyorum ne de yükleyebiliyorum oyunları. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler...

Hextech onarım aracını indirdikten sonra orada bir ayar var yeniden indir diye. Oradan indirebilirsin.
Bir de Riot Games'e ticket attınız mı? Atmadıysanız bu linkten atın onlar daha çok yardımcı olurlar.

Hextech onarım aracını indirdikten sonra orada bir ayar var yeniden indir diye. Oradan indirebilirsin.
Bir de Riot Games'e ticket attınız mı? Atmadıysanız bu linkten atın onlar daha çok yardımcı olurlar.
Hayır atmadım

Önerdiğiniz uygulamayı da indirdim ama işe yaramıyor maalesef
Dediğim gibi oradan ticket atarsanız onlar sorunu çözerler.
Ticket attım ve resmen rezalet bir cevap verdiler. Sanırım problemimi okumadılar bile. Lol ve valorant oynamak için tek çare format gibi gözüküyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı