Riot Games çalınan ve çalındıktan sonra ban yiyen hesabın banını açar mı?

lavinias

Decapat
Benim yaklaşık 1 yıl önce falan bilgisayarım hacklenmişti ve onun yüzünden Riot hesabım çalınmıştı. Onsuz 1 yıl aradan sonra yeniden ticket attım ve hesabımın satış işlemlerine karışıp ban yediğini söylediler. Ama benim elimde olan bir şey değildi. Yapabileceğim bir şey var mı? Onlara nasıl kanıtlayabilirim ve açarlar mı?

Benim yaklaşık 1 yıl önce falan bilgisayarım hacklenmişti ve onun yüzünden Riot hesabım çalınmıştı. Onsuz 1 yıl aradan sonra yeniden ticket attım ve hesabımın satış işlemlerine karışıp ban yediğini söylediler. Ama benim elimde olan bir şey değildi. Yapabileceğim bir şey var mı? Onlara nasıl kanıtlayabilirim ve açarlar mı?
Riot gamesin ban açtığını hiç görmedim, benimde haksız yere banlanan hesaplarım vardı ve geçiştirdiler. Şansınızı deneyin ama bence açmazlar.

Hocam 1 sene geçmiş pek ümitli olmayın ama yinede deneyin. E-Postanın değiştiğine dair mailleri, eğer vp satın alımı yaptıysanız onun dekontlarını vs. kanıt olarak kullanabilirsiniz.

Hesap gittiği ilk zamanda ticket atmıştım fakat çok umursamamışlardı. Ondan gene attım. Neyse, en azından yine bir şansımı deneyeceğim. VP alımı yapmıştım onları kullanacağım bir de.

Geri
Yukarı