Riot Games, çalınma sebebiyle hesabımı siliyor

uur19

Hectopat
Merhabalar, aylar önce hesabımı çaldırmıştım, Discord ekran paylaşımı vakası üzerine. Riot Games ile iletişime geçtiğimde hesabımın satışa karıştığını ve kalıcı olarak sileceklerini belirttiler. Hesapta epey skinim, epey bir yatırımım vardı. Muhtemelen yalvarsam yakarsam hesabı geri vermeyecekler bana. Araştırdıklarıma göre hile yapılan, satışa karışan, hesap paylaşımı yapılan hesaplar sonsuza kadar siliniyormuş. Bu hiç adil değil, hesabımı zar zor kurtardım çalan elemandan ama gel gör ki gidip sitelerde satmaya çalışmış. Bu durumda ne yapmam gerekiyor bilgili birisi varsa yardım edebilir mi?

Hesabı askıya alıyor diye biliyorum. Ben de ilk hesabımı göz bebeğimi satmaya çalışırken çalındı. Ardından riot'a ticket attım ve askıya aldı.. 20 tane soru falan sordular hesabı bana geri vermek için fakat hepsini doğru cevaplayamadım.

Bir seferinde Adobe'un crack dosyasını açmıştım Valorant açıkken Vanguard bunu algıladı ve izin vermedi devre dışı bıraktım ben de haliyle, ertesi gün Valorant'a girecek iken 3 ay banlandığımı gördüm. Rito hiç acımıyor.

Geri
Yukarı