Riot Games destek ekibi rezilliği

Riot Games'in 2-3 saatte cevap verme gibi bir politikası yok. Süre 1 hafta 1 gün 5 gün olabilir. Ortalığı bu kadar ayağa kaldırmaya ne gerek var?

Hocam şu ana kadar attığım bütün ticketlara maksimum 3 saat içinde cevap verdiler (toplam 10 tane falan attım) arkadaşlarımın attıklarına da öyle sürelerde cevap verdikleri için benimkini bilerek görmüyorlar sandım, ben normal hayatta da aceleci ve sabırsız olduğumda huzursuz oldum ondan böyle agresifleştim.

Her şey bir anda olacak diye bir şey yok bazı şeyleri sabretmek lazım fazla aceleci davranmışsın dostum. Gereksiz tavır almışsın adamlara karşı.

Hem suçlu hem güçlü nedir, nasıl olunur.

Yaptığınız en ufak doğru hareketi göremiyorum. VP için bilet atmanız doğru kabul edilebilirdi ama bu davranışları sergileyen kişinin attığı biletteki cümleleri tahmin etmek pek de zor değil.

Umarım vermezler.

Hem 50VP istemişsin, hem de cevap gelmeyince buraya rezillik başlığı altında yazmışsın. Bekleyeceksin başka çaren yok. İstersen adamlara küfret. Bir şey değişmeyecek.

Hocam şu ana kadar attığım bütün ticketlara maksimum 3 saat içinde cevap verdiler (toplam 10 tane falan attım) arkadaşlarımın attıklarına da öyle sürelerde cevap verdikleri için benimkini bilerek görmüyorlar sandım, ben normal hayatta da aceleci ve sabırsız olduğumda huzursuz oldum ondan böyle agresifleştim.

Evet dostum koskoca firma senin ticketına bilerek bakmayacak :D

Bayram nedeniyle izinde olabilirler. Ticket süreleri ekstra bir uzamıştır sonuçta Türk ticketlerine yanıt verenlerde Türk Riot'erler. Ayrıca Riot'un sana hiçbir şekilde ekstradan 50 rp verme gibi bir zorunluluğu yok. Bir seferlik belki vermişlerdir ama zannetmiyorum tekrar vereceklerini. İlkine bile şaşırdım.

Hocam bana değil arkadaşıma verdiler 50 VP yi. ve yukarıda yazdım zaten zorunda değiller ama bir cevap verselerdi diye.

Neyse hata tamamen bende aceleci kişiliğim yüzünden gereksiz tavır aldım adamlara yazdıklarınızı okudukça kendimden utandım ama benim de kusurun aceleci olmam bir dahaki sefere adam akıllı bekleyeceğim, yazan herkese teşekkürler.

Riot Games açıkça diyor; Tekrar ticket atmayın diye. Ticket attığınız durumda sıranız arkaya atılır diyor. Sen tekrar atıp ısrar ediyorsun. Yapacak bir şey yok.
Ben de tam bundan bahsedecektim, ikinci bir ticket atınca sıra arkaya itiliyor. Siz kendi kendinizi arkaya atmışsınız. Pandemide Riot Games' e birkaç kez ticket attım, pandemiden ötürü yoğunluk olduğu için geç cevap verildiğini ve özür dilediklerini belirttiler. Keşke sabredip cevap bekleseydiniz. Bugüne kadar Riot Games destek ekibi ile hiç sorun yaşamadım, hep gayet güzel şekilde yanıt verip sorunumu çözdüler.

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki ben de zamanında bir arkadaşımdan LOL' de "99LP olunca Riot' a ticket atıp o 1LP yi hesabına ekletebiliyorsun, tekrardan 1LP için oyun oynayarak zaman kaybetmiyorsun." diye bir şey duymuştum. Sözde bir arkadaşı yapmış ve hesaba 1LP yi eklemişler. Bir gün sezon bitimine az kala 99LP idim, ticekt attım rica ettim 1LP ekler misiniz diye. Böyle bir şeyin olmadığın ifade ettiler. Velhasıl kelam arkadaşların bu tarz ifadelerine de pek itibar etmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı