Riot Games destek ekibi rezilliği

Hem suçlu hem güçlü nedir, nasıl olunur.

Yaptığınız en ufak doğru hareketi göremiyorum. VP için bilet atmanız doğru kabul edilebilirdi ama bu davranışları sergileyen kişinin attığı biletteki cümleleri tahmin etmek pek de zor değil.

Umarım vermezler.

Hocam haklısınız ama adamlara cevap vermediler diye küfür edecek değilim, zaten aşağıda attığım mesajları görebilirsiniz neyse, iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• 33757AD0-197D-4675-87BA-98DC8D5FEA60.jpeg
    33757AD0-197D-4675-87BA-98DC8D5FEA60.jpeg
    45,8 KB · Görüntüleme: 86
  • 904F2C97-409A-4ECB-A8E5-16C2256DE092.jpeg
    904F2C97-409A-4ECB-A8E5-16C2256DE092.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 84
Hocam haklısınız ama adamlara cevap vermediler diye küfür edecek değilim, zaten aşağıda attığım mesajları görebilirsiniz neyse, iyi forumlar.
Israrla mesajınızı geri düşürmüşsünüz.

Senin gibi kaç kişi bilet gönderiyor biliyor musun? O bilet numarasında niye o kadar çok rakam olduğunu hiç merak ettin mi? 3-5 saati geç, 3-5 günde cevap alsan şükretmelisin bu pandemi döneminde. Farkında mısın bilmiyorum ama MEB'e bağlı 12 sınıfa giden tüm öğrenciler yattı ve yatmaya devam ediyor. Arada çalışan akıllılar var ama çoğu 1,5 yıldır yatıyor.

Kaldı ki tüm biletlere aynı kişiler bakmıyor. Farklı bölümler var. Senin biletinin girdiği kategoride az çalışan varsa bu da süreyi uzatır. Bu yüzden önceki bilet zamanlarıyla kıyaslaman hem pandemi, hem de muhtemelen kategori farklılıkları yüzünden anlamsız.

Adamların bayram gününce gece 0-2 arası çalışıp senin çok önemli VP olayınla ilgilenmelerini bekliyorsun. Millet Amerika'daki kod yazmayı beceremeyen süper zeka çalışanın hatası yüzünden mavi ekran alıp dururken gece adam çalıştırıp sana VP yollamalılar, haklısın.

Beklemeniz lazım. Riot Games destek ekibi, bizim keyfimize göre çalışmıyor. Bir sürü Türk oynuyor oyunu. Haliyle bir sürü destek talebi yığışıyor. Sabretmeniz lazım.

Hocam mesajın geri düşçeğini bilsem yazmazdım ama burada olduğu gibi yeni mesaj olduğundan gözükür diye düşünmüştüm 😅
Ticket atınca size mail atıyorlar, daha önce attığım bir bilet ile ilgili mail görüntüsünü aşağıya bırakıyorum. Adamlar uyarıyor zaten.
1621011380068.png

Ben de tam bundan bahsedecektim, ikinci bir ticket atınca sıra arkaya itiliyor. Siz kendi kendinizi arkaya atmışsınız. Pandemide Riot Games' e birkaç kez ticket attım, pandemiden ötürü yoğunluk olduğu için geç cevap verildiğini ve özür dilediklerini belirttiler. Keşke sabredip cevap bekleseydiniz. Bugüne kadar Riot Games destek ekibi ile hiç sorun yaşamadım, hep gayet güzel şekilde yanıt verip sorunumu çözdüler.

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki ben de zamanında bir arkadaşımdan LOL' de "99LP olunca Riot' a ticket atıp o 1LP yi hesabına ekletebiliyorsun, tekrardan 1LP için oyun oynayarak zaman kaybetmiyorsun." diye bir şey duymuştum. Sözde bir arkadaşı yapmış ve hesaba 1LP yi eklemişler. Bir gün sezon bitimine az kala 99LP idim, ticekt attım rica ettim 1LP ekler misiniz diye. Böyle bir şeyin olmadığın ifade ettiler. Velhasıl kelam arkadaşların bu tarz ifadelerine de pek itibar etmek lazım.
LP oynayışa bağlı bir durum ama VP öyle değil. 20-30 VP için tekrar oyuna para yatırmak mantıksız olduğu için böyle durumlarda yardım ettikleri doğru.

LP oynayışa bağlı bir durum ama VP öyle değil. 20-30 VP için tekrar oyuna para yatırmak mantıksız olduğu için böyle durumlarda yardım ettikleri doğru.
Daha önce RP eksikliği ile ilgili bir ticket atmıştım, oyuncuların hesabına eklenti yapamıyoruz demişlerdi. Burada anlattığım durum evet farklı, bunun farkındayım ama anlatmaya çalıştığım şey bazı söylentilerin doğru olmadığı ile ilgiliydi. Ha belki bu yardımı yapıyorlardır, bilgim yok.
@Spoksi hocam ne oldu geri dönüş yaptılar mı, VP yüklediler mi hesabınıza?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı