Riot Games Destek ne kadar sürece cevap alınır?

Forumda birine 1 ay gibi bir sürede baktıklarını hatırlıyorum. Yanlış bilgi verdiysem özür dilerim.
Hayır özür dilemenize gerek yok. Ben kendi tecrübemi söylüyorum sadece en geç 24 saattir. Kuzenim de ben de 24 saatten fazla süren bir geri dönüş almadık hiç.
Eskiden öyleydi. Ama şimdi 3 gün beklemek gerekiyor en az.
Olabilir 1 yıldır ticket gönderme hatta lol oynama durumum bile olmadı fakat değiştiğini ben de bilmiyordum.

Ben e-pin aldım. Valorant'a girerken sunucunuzda olmaz diyor. Ticket attım. Dönecekler inşallah.
Dönerler diye düşünüyorum en kısa sürede. Yani artık sadece League of Legends ile ilgilenmiyorlar. Riot Games firması her türde oyun çıkarttı neredeyse. Mobil oyunları da daha yeni çıktı. Doğal olarak yoğun olmalılar. Eskisi gibi (LoL dışında başka bir oyunları olmadığı zamanlar) 24 saat içinde geri dönüş sağlayamasalar bile en kısa sürede dönüş sağlarlar diye düşünüyorum. Sizinki de 3 günü geçerse tekrardan ticket oluşturmayı deneyebilirsiniz.

Dönerler diye düşünüyorum en kısa sürede. Yani artık sadece League of Legends ile ilgilenmiyorlar. Riot Games firması her türde oyun çıkarttı neredeyse. Mobil oyunları da daha yeni çıktı. Doğal olarak yoğun olmalılar. Eskisi gibi (LoL dışında başka bir oyunları olmadığı zamanlar) 24 saat içinde geri dönüş sağlayamasalar bile en kısa sürede dönüş sağlarlar diye düşünüyorum. Sizinki de 3 günü geçerse tekrardan ticket oluşturmayı deneyebilirsiniz.
Bende 1750 VP var kaplama almak için 1775 gerekiyor 25 VP istedim sizce verirler mi bazıları verir diyor bazıları vermez

Geri
Yukarı