Çözüldü Riot Games ekranı siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

ahmetqaz

Centipat
Yer
İstanbul Sarıyer
Bugün Windows 8.1'e geçtim. Sonrasında Valorant yükleyip oyun performansına bakacaktım ama oyun açılırken ekranda Riot Games yazıyor sonra bir pencere açılıyor ama siyah ekranda kalıyor. Sorunuma.

Çözüm
Anladım. Dediğim gibi, oyun Windows 10 altını desteklemiyor. Şu an siyah ekran sorununu bir şekilde çözseniz bile oyunu açmanıza izin vermeyebilir. O yüzden direkt olarak temiz kurulum ile Windows 10'a geçmenizi öneriyorum ilk mesajım gibi.
Anladım. Dediğim gibi, oyun Windows 10 altını desteklemiyor. Şu an siyah ekran sorununu bir şekilde çözseniz bile oyunu açmanıza izin vermeyebilir. O yüzden direkt olarak temiz kurulum ile Windows 10'a geçmenizi öneriyorum ilk mesajım gibi.

Tamamdır peki Windows üzerinden temiz kurulum yapılıyor mu?

Adı üstünde "temiz kurulum" :).

USB bellek ile kurmanız gerekiyor.

Windows 10'u buradan indirebilirsiniz: Windows 10 22H2 ISO

Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız tüm işlemlerin olduğu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adı üstünde "temiz kurulum" :).

USB bellek ile kurmanız gerekiyor.

Windows 10'u buradan indirebilirsiniz: Windows 10 22H2 ISO

Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız tüm işlemlerin olduğu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef USB yok ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı