Riot Games hesabı gereksiz yere kalıcı olarak askıya aldı

Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba, Riot haksız yere hesabımı kalıcı olarak askıya aldı. Yemin ederim hile kullanmadım küfür falan da kullanmadım 1 el urf ırelia girdim daha sonra oturumu kapattım sonra tekrar girdim bir baktım "hesabın kalıcı olarak askıya alındı" yazıyordu işte. Bütün oynama hevesim bitti hatta silebilirim bile. Neden böyle bir şey yapmış olabilirler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Riot haksız yere hesabımı kalıcı olarak askıya aldı. Yemin ederim hile kullanmadım küfür falan da kullanmadım 1 el urf ırelia girdim daha sonra oturumu kapattım sonra tekrar girdim bir baktım "hesabın kalıcı olarak askıya alındı" yazıyordu işte. Bütün oynama hevesim bitti hatta silebilirim bile. Neden böyle bir şey yapmış olabilirler?

Rito imkanı yok açmaz yeni hesap kasmaya başla bence.

Ticket atıp ban sebebinizi öğrenin, bir süredir oynamasamda epey uzun süre riot oyunlarını oynadım. Hepi topu 1-2 tane ban yemişimdir, hepside haklı banlar'dı. Skin programları vesairede ban'a sebep oluyor, illaki birşey yapmışsınızdır. He gerçekten birşey yapmadıysanız, ticket atın ve durumu açıklayın. Nazikçe karşılayıp, haklıysan yasaklamanı kaldıracaklardır.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı