Çözüldü Riot Games Hesabımı Silersem Tekrardan Aynı Kullanıcı Adını Kullanabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ziverekli300

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Riot Games hesabımı silersem, giriş yapmak için kullandığım kullanıcı adı ile tekrardan başka mail hesabı üzerine hesap oluşturabilir miyim?

Çözüm
Riot Games sitesine gir, destek bölümüne gir, bilet gönder'e bas, sorununu seç ve mesajını yaz.
Rioter'a deyince ben farklı anladım onu yaptım cevap bekliyorum ama gelmedi diye buraya yazdım.
Konu kilit sorun çözüldü. Rioter'dan gelen bilgiye göre sildiğiniz zaman kullanıcı adı ve sihirdar adı boşa düşüyor yani tekrardan kullanıma açılıyor. Eğer tekrar kullanmak isterseniz başka bir kullanıcıdan hızılı davranmalısınız.😂🤣
Kullanılıyor hatası verebilir. Verirse sonuna 0 veya 1 gibi rakamlar kullanarak alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot Games sitesine gir, destek bölümüne gir, bilet gönder'e bas, sorununu seç ve mesajını yaz.
Rioter'a deyince ben farklı anladım onu yaptım cevap bekliyorum ama gelmedi diye buraya yazdım.
Konu kilit sorun çözüldü. Rioter'dan gelen bilgiye göre sildiğiniz zaman kullanıcı adı ve sihirdar adı boşa düşüyor yani tekrardan kullanıma açılıyor. Eğer tekrar kullanmak isterseniz başka bir kullanıcıdan hızılı davranmalısınız.😂🤣

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı