Riot Games hilecileri banlıyor mu?

Daha fazla  
Arkadaşlar LoL ve Valorant oyuncusuyum Riot Games'i çok kullanıyorum ancak anlamadığım bir şey var. Riot Games Valorant çıktıktan sonra hileci hiç görmedim hatta Riot Games'in oyunlarında %1 hileci denk geliyordu neredeyse. Ancak gün geçtikçe Valorant'ta hileciler çoğalmaya başladı. Ciddiyim ancak çok nadir hileci geliyor ama anlayamadığım Riot Games hilecileri banlıyor mu? Ben kullanmadım kullanmamda ancak sürekli hile gelmeye başladı Valorant'ta Riot Games gerçekten hilecileri banlıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.PNG

Evet o konuda çok beğeniyorum hem lol hem valorant çok dikkat ediyorlar ve hile kullanan sayısı cidden az zaten senelerdir patlamamalarının sebeplerinden biride bu

Valorant'ın hile sistemi gayet iyi olsa da ara sıra kaçırdığı hileler oluyor. Ama farkederse donanım banı atıyor. Valve'in donanım ban atmamasının en büyük nedeni CS:GO'nun skin borsasından kaldırdığı para. Adamar sırf daha çok para kazanmak için CS:GO'yu ücretsiz yaptılar. Bilerek hile sistemi getirmiyorlar adam gibi. Ama Riot oyuncularını gerçekten önemsiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı