Riot Games Oyuncuları Dikkate Alıyor Mu?

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Bence almıyor.

2 Yıldır Lee Sin aralıksız güçlendirme aldı ve bir turnuvada bile oynanmadığı görülmedi.
Onu geçtim yıllardır E- Spor arenada oynan ormancılar; Lee Sin, Gragas, Graves veya Cho'gat her maç biri veya ikisi ormanda var.

Lux, Soraka, Morgana, Garen, Yasuo, Master'yi, Kayn, Jax, Kha'zix hep metadalar. E-spor Arena'da oynanmasa bile çok inanılmaz derece bir oyuncu kitlesi var ve her ligde yüzde 50'den aşağı kazanma oranı yok. Çünkü Soraka bir R bassın yeter tüm takım iyileşsin. Celladın Çağrısı eşyasını alsan bile çok güçlü Soraka ve kolay.

Yıllardır düzeltilmeyen animasyon hatalarına ne demeli? Değmeyen animasyonların sprite görsellerini bir kutuya hapsederek, karakterlerin hedef tutturmasını kolaylaştırdıkları yetmiyormuş gibi gösterge ile bunu daha kolaylaştırıyorlar. Çünkü sprite ile gösterge arasındaki fark çok büyük. Sprite küçük, gösterge çok büyük yani gerçek yetenek alanı gösterge. Bu yüzden Lux, dağlara taşlara yetenek atışları yapsa bile tutuyor.

Kostümlere ne demeli

Şampiyonlara yılda çıkan kostüm sayısı:
Lux 3/4
Ezreal 3/4
Lee Sin 2/3
Yasuo 2/3
Sivir 2
Garen 2
Riven 2
Soraka 3/4
Zoe 2
Kai'sa 2/3

Ve bunlar arasında kostümler dönüyor hep.

LoL gelişmeye çok açık bi' oyun, birçok şey eklenebilir ama Riot Lux'a kostüm çıkarıyor. Benim beklentilerim şöyle; grafiklerin daha da geliştirilmesi ki DX11 API ile bunu temelini attılar diye tahmin ediyorum. Yeni eşyalar ve sihirdar büyüleri kesinlikle gelmesi lazım, özellikle yeni çizmeler gelse çok hoş olur. Sihirdar büyüsü olarak aklıma birkaç saniyeliğine karakterini görünmez yapan bir sihirdar büyüsü geliyor, bence gayet güzel olur. Tabii bu sadece bir fikir bunun çok fazla varyasyonu var.

Güzel fikirler.

Demek istediğim oyunun grafikleri mi değişecek yoksa daha mı hızlı olacak.

Değişme değil de, DX9'dan DX11'e geçerseler bir şeyler bekler insan.

DX9 GTA: Sa,
DX11: GTA V mesela.

Hiç oynamadım bağımlılık yaptığını bildiğim için. Ama belki oynarım diye soruyorum arkadaşlar.

i5-2410M.
GT-520M.
8 GB RAM sistemde 60 FPS oynayabilir miyim Low ayarlarda ?

Aklıma çok fazla mekanik geliyor, acaba bunu bi' öneri olarak Riot'a iletebilir miyim?

Bildiğim kadarıyla eskiden bir forumları vardı buradan öneride bulunabiliyordunuz fakat şu anda forumları yok destek kısmında da öneri seçeneği yok.

Düzenleme:Panolar'a Veda - LEAGUE OF LEGENDS buradaki yazıyı okursanız iletebileceğiniz kanalları gösteriyor bir kere Valorant'ta ciddi bir sorun yaşamıştım yabancı Valorant geliştiricilerine nereden iletebileceğimi sordum ve destek dediler keşke onlara iletseydim destekten otomatik mesaj attılar yani belki önerini buradan önem verebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı