Riot Games oyunlarında gecikme artışı

bloodyxTR

Centipat
Daha 10 gün öncesine kadar yaklaşık olarak 27-28 ping alıyordum sabit olarak.

Şu an ise 31-32 ms felan alıyorum.

Diğer oyunlarda olmuyor sadece Riot Games'in oyunlarında bu şekilde.

Problem nerdedir acaba?
Veya sizde de böyle bir şey oldu mu?

NOT: Türk Telekom'da sorun vardır diyerek aradım ancak bizde sorun yok dediler zaten hiç onlarda sorun olmaz :) Testlerde felan sorun görmüyorum.

Ancak bir şey fark ettim onla alakalı mıdır bilmiyorum da eskiden "CMD" üzerinden google'a ping atınca 29 felan çıkardı şimdi onda da sabit olarak 31-33 arası çıkıyor. Birçok kez denedim farklı ip adreslerine de denedm hiçbirinde 29 çıkaramadım.

Ben de oluyor fakat Kablonet kullanıyorum ortalama 28 ping sabit alırken şu an 30-32 arası ve sabit değil arada 80'lere çıkıyor.

League of Legends oynuyorum. Bu aralar iyice sapıttı ping sıkıntısı, mesela PC kapatıp açınca tekrar oyuna girince, sihirdar büyüleri, kostümleri daha önceden seçtiğim halde sıfır olarak göstermesi, bir de her oyuna girişte kullanıcı sözleşmesini kabul etmeme rağmen tekrar tekrar çıkması.

Hocam normal, gelen patchlerle alakalı. Mesela bende de 1.08 yamasından sonra 20ms olan pingim 30-40lara çıktı. Özellikle öldükten sonra oyuncuları izlerken 180mslere çıkıyordu. Bir kaç gün önce çıkan güncelleme ile düzeldi.

Ben oyunu 1 haftadır falan oynamıyorum urf geldi diye girdim sorun çıkmaya başladı 2 gündür.
Daha önce sabit 28 alıp da şu an 30-32 civarında aldığınıza eminsiniz dimi hocam hiçbir şey değiştirmediğini de ekleyerek,

Riot'un sunucuları ile mi alakalı bu durum acaba;
Ancak bende google'a ping attığımda 29 felan alabiliyordum ama şu an 31'in altında alamıyorum hiçbir şekilde.

Geri
Yukarı