Riot Games sunucular çöktü!

Valorant zaten böyle bir oyun. Aim koyup bekleyeceksin, pusulabilecek yerlere bakıp pusanları öldüreceksin. Toxiclik bir sorun evet, ama onun dışındakiler zaten oyunun kendisi, demek ki oyun size göre değil.

Haklısında artık kimseye göre değil çünkü sadece bu oyun için PC toplayan binlerce kişi var ve oyun artık kullanılamayacak durumda galiba!!!!!ne oldu bu oyuna herhalde bitti kimse oynayamayacak.

Kaynak kodları sızdırılmış.
Kaynak kodları değil hocam şirketlerine DDoS veya farklı bir saldırı olmuş kaynak kodları sızdırılsaydı çok büyük problem olurdu hatta bu farkedildiği gibi Riot Tweet atmadan önce oyuna giriş-çıkışları belkide Riot Client'e girimini bile yasaklayabilirdi.

Son düzenleme:
Haklısında artık kimseye göre değil çünkü sadece bu oyun için PC toplayan binlerce kişi var ve oyun artık kullanılamayacak durumda galiba!!!!!ne oldu bu oyuna herhalde bitti kimse oynayamayacak.
Hocam dediğim gibi sadece TR serveri o durumda Frankfurt ve Tokyo gibi serverler da gayet güzel oynanıyor hatta Japon bir arkadaşım var anlaşamıyoruz çoğunlukla ama olsun yani.

Düzeldi mi şuan?
Belirteceğim düzeldiğinde konu altına.

Kaynak kodları değil hocam şirketlerine DDoS veya farklı bir saldırı olmuş kaynak kodları sızdırılsaydı çok büyük problem olurdu hatta bu farkedildiği gibi Riot Tweet atmadan önce oyuna giril çıkışları belkide Riot Client'e girimini bile yasaklayabilirdi.
1674586767456.png

Kaynak kodları sızdırıldı hocam.

Kaynak kodları değil hocam şirketlerine DDoS veya farklı bir saldırı olmuş kaynak kodları sızdırılsaydı çok büyük problem olurdu hatta bu fark edildiği gibi Riot tweet atmadan önce oyuna giriş-çıkışları belki de Riot Client'e girimini bile yasaklayabilirdi.

Kendileri bile kaynak kodu ele geçirildi diyor hocam siz neyi savunuyorsunuz? :D

Twitter hesaplarına baktığımda bu yazıyı görememiştim bir daha kontrol ediyorum hocam. Oyun uzun süre erişim engelinde kalabilir gibime geliyor ya da açıladabilir emin değilim :D.

Şu an giriş yapabildim, Twitter hesaplarına bakarsanız gerekli açıklamaları bulabilirsiniz. Hackerler mail aracılığı ile Riot'a ulaşıp fidye istemişler ve bunu reddetmiş Riot. Kaynak kodları sızdırılmış bu sebepten ötürü hilelerin artabiliceğini belirtiyorlar. Oyuncu bilgileri hakkında bir açıklama yok muhtemelen sızdırılmadı.

Geri
Yukarı