Riot Games sunucular çöktü!

Şu an girmek sıkıntılı olur mu Riot hackerlerin elindeyken sifre vb calinma durumu hadi onu geçtim PC'ye BIOS virüsü ya da CPU mining virüsü atmaları mumkunmu.

Riot böyle bir şeye izin verecek kadar küçük firma değil. Şu an sunuculara erişim mümkün muhtemelen bütün kontrolleri yaptiktan sonra girişleri açtılar girmenizde hiçbir sorun yok.

Şu an girmek sıkıntılı olur mu Riot hackerlerin elindeyken sifre vb calinma durumu hadi onu geçtim PC'ye BIOS virüsü ya da CPU mining virüsü atmaları mumkunmu.
Değil.

O kadar da değil. Bilgisayarına herhangi bir dosya program vs. inmiyor. Maksimum tekrardan oyundan atar başka bir şey yapamaz.

@Kerimcan.con Senin şifren zaten şifrelenip saklanıyor. Eğer şifren "123456789" gibi basit bir şey değilse endişe etmene gerek yok. Ortalama zorlukta 15-16 haneli bir şifreyi (Büyük-küçük harf içeren, noktalama işareti içeren (!,? vb.)) kırmak hiçte kolay değil. Süper bilgisayar olması gerekiyor ellerinin altında. Kimse her çar için buna da uğraşmaz. Yani kısacası şifren çok basit değilse hiç endişe etme şifre konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı