Riot Games ticket

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Eskiden oyun şirketlerinin destek ekibinin, gelen ticketları önemseyerek incelediklerini düşünmezdim. Bu algı bende Zula'da oluşmuştu. Hesabım hile kullanmadığım halde ban yemişti. Desteğe ne zaman ticket atsam. Hep bot cevaplar gibi geri cevap veriyorlardı. Bu algı bende Riot Games'e ticket atmamla kırıldı. Belki şirketlerin kalite farkından kaynaklıdır. 23 Temmuz'da attığım ""öneri ve istekleriniz" mantığındaki ticketım dikkate alınıp, 24 Temmuz'da incelenip "ilgili ekiplere iletildiği" konusunda geri bildirim aldım. Sonra 6 Ağustos'taki güncellemede bu özelliğin getirilmesi beni şaşırttı. Bu ya büyük bir tesadüftü ya da gerçekten mantıklı buldukları istekleri yerine getirmeleriydi. Ciddiye alınmış olmak gerçekten hoşuma gitmişti. Belki tesadüftü ama ilginç bir konu oldu benim için. Tickette ölüm maçının getirilmesinin iyi olabileceğinden bahsetmiştim ve getirildi. Hatta ticket mailde kayıtlı duruyor. Tarih, mailin kimden geldiği ve mailde ne yazdığım görünüyor. Oyuna da yazdığım özelliğin getirilmesini siz nasıl yorumlarsınız?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot Games'a ticket attığımda bana nazik bir şekilde davranıp kalp atıyorlardı. Gerçekten destek ekibi güzel bir şirket. Ama bu deathmatch olayının sen yazdın diye olduğunu düşünmüyorum‚ daha önce herkes yazmıştır ve zaten oyun FPS oyunu olduğu için illaha çıkacaktı‚ eğer gerçekten senin sayende çıktıysa oyuna çok büyük bir şey kattın :)

Riot Games'a ticket attığımda bana nazik bir şekilde davranıp kalp atıyorlardı. Gerçekten destek ekibi güzel bir şirket. Ama bu deathmatch olayının sen yazdın diye olduğunu düşünmüyorum‚ daha önce herkes yazmıştır ve zaten oyun FPS oyunu olduğu için illaha çıkacaktı‚ eğer gerçekten senin sayende çıktıysa oyuna çok büyük bir şey kattın :)
@Lyrinx e katılıyorum. Bütün FPS oyunlarında bulunan Deathmach modunu koymak onların da aklına gelmiştir.
Burada benim için şaşırtıcı olan ilk olarak ticketları ciddiye aldıklarını hissettirmeleri oldu. İkinci olarak öneri olarak söylediğim şeylerin gerçekleşmiş olması oldu. Demek ki firmadan firmaya, oyuncuların önerilerinin ne kadar ciddiye alındığı değişiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı