Riot Games'e nereden ulaşabilirim?

SinanMutlu

Hectopat
Arkadaşlar ben oyun oynarken edilen küfürlerden rahatsız olmaya başladım ve ne kadar rapor sistemini kullansam çalışmıyor hiçbir zaman bana bildirim gelmedi küfürleri ekran görüntüsüyle atmayı düşünüyorum çünkü sülalaye sövülmesinden bıktım.

Arkadaşlar ben oyun oynarken edilen küfürlerden rahatsız olmaya başladım ve ne kadar rapor sistemini kullansam çalışmıyor hiçbir zaman bana bildirim gelmedi küfürleri ekran görüntüsüyle atmayı düşünüyorum çünkü sülalaye sövülmesinden bıktım.
Ticket atsan bile beş kişiden en fazla birini banlıyorlar.

RIOT Destek üzerinden ulaşabilirsiniz fakat kesin ban yiyecek diye bir şey yok. RIOT'un rapor sistemini yapay zeka kontrol ediyor sizin desteğe gönderdiğiniz biletlerde belirttiğiniz kullanıcılar yapay zeka sistemine tekrar itiliyor ve listeye alınıyor. İlerideki olumsuz davranışlarında ban yeme ihtimali daha yüksek eğer ki halihazırda ban yememiş ise.

Bununla ilgili şöyle bir video mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Din ve ırk küfür/ayrımcılığı olmadığı sürece kimse kolay kolay ban yemiyor oyunda. O yüzden muteleyip oyuna odaklanman senin için daha iyi olacaktır. Ek olarak ticket olarak atınca da rapor sistemini kullanmanı önerebilirler, çoğu zaman bot gibi cevap veriliyor zaten.

Konuyla alakasız olsa da birtakım önerilerim ve tavsiyelerim olacaktır. LOL oynamayı bırakın. Şu hayatınızı çalan boş oyunu oynamayın derim. Ulusal yada dünya takımlarına girmediğiniz sürece size hiçbir katkısı olmayacaktır. Kısaca oyun hayatınızı çalıyor ve sinir katsayınız yükseldiği için stresten hastalığa kadar yolu var. Çok geçmeden bırakmalısınız. Boş ve gereksiz oyundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı