Riot iade geçmişi görünmüyor

Lydra00

Kilopat
Daha fazla  
Selam, 07.02 tarihinde Valorant marketten bir skin satın almıştım denemek için ve hiç geliştirmedim. Bunu daha önce onlarca kez yaptım skinlerimi beklerken bir sürü skin alıp iade ediyordum. Radyanit ile geliştirmedim sadece oyun içerisinde deneyip iade etmiştim maçlarda da oynamıştım ancak 08.02 [ Bugün ] wavefrom bıçak aldım 5350VP'ye denemek için hiçbir geliştirme yapmadım ve 3 maç oynadıktan sonra akşama doğru iade etmeye çalışırken hesabınızda iade edebiliceğiniz herhangi bir şey görünmüyor yazıyor ticket da attım. Nasıl iade edebilirim.

1675871759601.png

Selam, 07.02 tarihinde Valorant marketten bir skin satın almıştım denemek için ve hiç geliştirmedim. Bunu daha önce onlarca kez yaptım skinlerimi beklerken bir sürü skin alıp iade ediyordum. Radyanit ile geliştirmedim sadece oyun içerisinde deneyip iade etmiştim maçlarda da oynamıştım ancak 08.02 [ Bugün ] wavefrom bıçak aldım 5350VP'ye denemek için hiçbir geliştirme yapmadım ve 3 maç oynadıktan sonra akşama doğru iade etmeye çalışırken hesabınızda iade edebiliceğiniz herhangi bir şey görünmüyor yazıyor ticket da attım. Nasıl iade edebilirim.

Eki Görüntüle 1661480

Aldığınız skini koleksiyonunuzda taktığınızda iade edemezsiniz.

daha önceden glitchpop bıçağını beklerken, birsürü bıçak,skin alıp hiçbirisini geliştirmeden birsürü maçlar atmıştım bir skini 3 gün bekletip sonra iade ettiğim oldu ancak neden şuanda edemiyorum iade politikası mı değişti

1675872841400.png

Ben dediğim gibi daha önceden onlarca skini iade etmiştim arkadaşım da benim yaptığımı görüp alıp
GELİŞTİRMEDEN iade etmişti. ben de dün satın almış iade etmiştim. hatta dün alıp iade edebildiğim için bugün de gidip 5350vp verip o bıçağı almıştım. ona güvenerek

E: diğer aldığım skini de kullanmıştım oyun oynadım iade edebildim

Hala kullanıyor musun kullanıyorsan memnun musin?
Açıkcası ilk başta önyargılıydım dediğim gibi denemek için aldım, ama sonradan 5k verdiğim için mi nedendir bilinmez aşırı hoşuma gitti, tek sevmediğim yani inceleme yaparken ki o yüksek müzik sesi, onun dışında arada kullanıyorum hoşuma gidiyor, sadexe 5350vpye değmeyecek bir bıçak zaten ondan sonra rgx ve fatih bıçak geldi onları aldım tüm bıçakları severek kullanıyorum

Hissiyatı hoş beyaz renkli olması da cabası.

Geri
Yukarı