Riot, Mobile Legends'a dava açtı

Dota oyunu aslında ilk başta Warcraft oyunu için bir moddu. Sonra Blizzard şirketinden ayrılan kişilerin bazıları Valve şirketine Dota 2'yi yapmaya. Diğerleri ise Riot Games'e lol'ü yapmaya gittiler. Dota 2, Warcrafttaki karakterlerin aynısını kullanarak yapılan bir oyun. Yani Dota 2 orijinal bir oyun değil. Video da bundan bahsediyor kısaca. İyi sosyaller.
Kastettiğim DOTA'nın ne kadar orijinal olduğu değil, LOL'ün orijinal olmadığı. Yoksa herkes biliyor DOTA'nın akıbetini. Size de iyi sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodan detayları öğrenebilirsiniz bence daha önce dava edilmeliydi. Fikirlerinizi bekliyorum.

İnşallah davayı Riot kazanır çünkü haklı olan taraf Riot Games ama geç kaldılar bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Darısı Arena of Valor'un başına.
Arena of valor tencent gamese ait ve riot games tencent gamese ait alt bir firma knk yani arena of valor onlara ait
Darısı Arena of Valor'un başına.

Arena of Valor Tencent Games'e ait ve Riot Games Tencent Games'e ait bir alt firma bir şey olmaz adamların kendi oyunu sayılır

Wild Rift'ten önce de vardı MLBB. Ve ayrıca bir sürü çakma oyun var, boş dava. Ve kişisel olarak MLBB, Wild Rift'ten daha iyi. Bunu yapmaya hakları yok.

Bro MLBB çok saçma oyun ya ne bileyim öyle bir garip oyunki + çoluk çocuktan geçilmiyor epik mistikden daha zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bro MLBB çok saçma oyun ya ne bileyim öyle bir garip oyunki + çoluk çocuktan geçilmiyor epik mistikden daha zor.
Evet o çok değişik, Mistik'te full herkes galiba kardeşine oynattırıyor.🤣 Çoluk çocuk kısmına ise yani... Allah'a Atatürk'e sövmenin neredeyse farz olduğu Lol'le karşılaştırılamaz bence. Şu an ben de bıraktım oynamayı sıkıldım da bana mekanikleri ve arayüzü daha iyi geliyor hâla.

Evet o çok değişik, Mistik'te Full herkes galiba kardeşine oynattırıyor.🤣 çoluk çocuk kısmına ise yani... Allah'a Atatürk'e sövmenin neredeyse farz olduğu LoL'le karşılaştırılamaz bence. Şu an ben de bıraktım oynamayı sıkıldım da bana mekanikleri ve arayüzü daha iyi geliyor hâla.

Mekanik dediğin şey mi oyun başlıyor 5 dakika sonra koridorlarda kule kalmıyor. Tek çarla 5 dakikada kule itiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı