Riot Oyunlarında Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

hsakyar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi Riot oyunlarında istemciyi göremeden mavi ekran hatası alıyorum. Valorant'a da giremiyorum aynı şekilde Lole'de, Vanguard'ı silmeyi önerdiler denedim tekrar yükledim Vanguard'ı fakat işe yaramadı ayarlardan sıfırladım belki düzelir diye nafile. Minidump dosyalarımı bırakıyorum bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Minidump;

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi Riot oyunlarında istemciyi göremeden mavi ekran hatası alıyorum. Valorant'a da giremiyorum aynı şekilde Lole'de, Vanguard'ı silmeyi önerdiler denedim tekrar yükledim Vanguard'ı fakat işe yaramadı ayarlardan sıfırladım belki düzelir diye nafile. Minidump dosyalarımı bırakıyorum bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Minidump;
Vanguard sorunu. Herkes yaşıyor bu aralar, ben o platformlarda oyun oynamadığım için, silmekten başka çözüm yok diye biliyorum. Windows sürümüyle uyumsuz geliyor herhalde.

1050ti g4600 h1110m 16 ram, windows 10.

Evet, yazdım temiz format atmamı söyediler fakat format ile uğraşmak istemiyorum, zaten sıfırladım uzun sürüyor.
Sıfırlamak fabrika ayarı atmak, format ise sıfırdan temiz kurulum yapmak. Hem format daha kısa sürüyor, sıfırlamayı tercih etmiyorum şahsen önermiyorum da.

Geri
Yukarı