Riot Repair Tool Güvenilir midir?

Brazen

Decapat
Riot'a FPS düşüklüğü yüzünden ticket atmıştım. Geri dönüş yaptılar ve bana bir link attılar. Bu linke tıkladığımda RiotRepairTool.exe indi. Bu güvenilir midir?

Riot'a FPS düşüklüğü yüzünden ticket atmıştım. Geri dönüş yaptılar ve bana bir link attılar. Bu linke tıkladığımda RiotRepairTool.exe indi. Bu güvenilir midir?

Riot attıysa güvenilirdir.

Ayar sıfırlamaya yarıyan bir program sakıncası yok.

Konu başlığına baktığımda herhalde rastgele bir siteden hacklenme olasılığı olan bir program falan indirdin sandım. Yani oyunu üreten firmanın sana zarar yaşatacak bir şey atmasını beklemen biraz garip geldi. Bu kadar korkmayalım her şeyden.

Benden kayıt dosyalarını göndermemi istediler. Gönderdikten sonra Riot repair toolu silebilir miyim?
Ekstra bir kayıt isterlerse diye en azından sorunun çözülene kadar silme. Bir zararı yok ve arka planda çalışan bir program değil zaten. Sadece anlık sistem bilgilerini ve oyun ayar/sürüm bilgilerini alarak sorununu nerde olduğunu anlamaya çalıştıkları bir doküman oluşturmaya yarıyor.

Ekstra bir kayıt isterlerse diye en azından sorunun çözülene kadar silme. Bir zararı yok ve arka planda çalışan bir program değil zaten. Sadece anlık sistem bilgilerini ve oyun ayar/sürüm bilgilerini alarak sorununu nerede olduğunu anlamaya çalıştıkları bir doküman oluşturmaya yarıyor.

Peki hocam teşekkürler. Bu kadar paranoyak olmamın sebebi ise son zamanlarda bütün arkadaşlarıma virüs bulaştı. Her gün Kaspersky'dan tarama falan yapıyorum.

Geri
Yukarı