Çözüldü Riot Vanguard sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AliKemal KUDU

Kilopat
Yer
ρlακα 61
Arkadaşlar aşağıdaki hatayı alıyorum nasıl çözebilirim? Çıkış yapıp bilgisayarı kapatıp açtım ama hala aynı hatayı veriyor.

Screenshot_1.png

Açık olan arka plan uygulamaları.

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet açıklama da belirttim kapatıp açtığımı. Belirtilen yoldaki inpoutx64.sys adlı dosyayı silince hata düzeldi.

Kemal Güneşli

Kilopat
Makaleler
3
Yer
CA
Delete two registry keys:

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\inpoutx64
Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\inpoutx64

Delete two files:

C:\Program Files\Eluktronics\Eluktronics Control Center\DefaultTool\inpoutx64.dll
C:\Program Files\Eluktronics\Eluktronics Control Center\UniwillService\MyControlCenter\inpoutx64

Bunları silip bilgisayarı yeniden başlat, sorunun çözülmesi lazım.

KS
AliKemal KUDU

AliKemal KUDU

Kilopat
Yer
ρlακα 61
Evet açıklama da belirttim kapatıp açtığımı. Belirtilen yoldaki inpoutx64.sys adlı dosyayı silince hata düzeldi.

Çözüm

SAN Yone

Picopat
Arkadaşlar aşağıdaki hatayı alıyorum nasıl çözebilirim? Çıkış yapıp bilgisayarı kapatıp açtım ama hala aynı hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 905421

Açık olan arka plan uygulamaları.

Eki Görüntüle 905422
Hocam Vanguard HighRez Studios adlı şirketin sanal bir sürücüyü bloklamış, Microsoft'un sitesinde yazan bu. Bilgisayarınızda HighRez Studios ile ilgili bir uygulama varsa kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin. Ayrıca Microsoft'un sitesinde bu driveri güvenle silebileceğiniz hakkında da bir kısım var. Windows'un kritik bir sürücüsü değil yani.

KS
AliKemal KUDU

AliKemal KUDU

Kilopat
Yer
ρlακα 61
Sorunum çözülmüştür. Yukarıda belirttim nasıl çözdüğümü ilginiz için teşekkür ederim. Konu kapanabilir.

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
9
Yer
Amasya
O dosya Monster Control Center'a ait büyük ihtimalle. Bu tür yazılımlar müdahale edebileceği için kaldırılması isteniyor genelde. Casper Excalibur Control Center vs. için de aynı.

KS
AliKemal KUDU

AliKemal KUDU

Kilopat
Yer
ρlακα 61
Anlamadığım ben masaüstü kullanıyorum. Hangi yazılım ile yüklendi hiç bir fikrim yok.

Yukarı