Rise of the Tomb Raider 2X GTX Titan performansı

Merhaba arkadaşlar.
Merakla beklediğim Rise of the (Tonb Raider) PC için de çıkmış bulunmakta. Çoğu oyun gibi bu da henüz stabil değil, örneğin; 1'den fazla GPU kullanamayır haliyle de tek GPU performansı alınabiliyor, ki tek GPU'da bile düşük performans veriyor. Ancak, Nvidia İnspector Toll ile ufak bi ayar çektikten sonra; 1'den fazla GPU'yu kullandırmak ve haliyle de yaklaşık 2 kat (%75-80) performans almak mümkün oluyor.

2K Veriy High
'da 2x GPU olarak görünse de, aslında kullanılmıyor: (Ortalama 30-35 FPS, yani tek kart performansı)
SLI Performansı devre dışı.jpg

Yaptığım ayardan sonra, 2K Very High
'da 2x GPU tam kullanım: (Ortalama 55-60 FPS, yani SLI'in alması gereken performansı)
SLI Etkin.jpg

Neyse, fazla uzatıp mesajımı okumadan es geçmenizi istemediğimden kısa kesiyorum. (Biraz soru payı olsun)
Oyunu kesinlikle çok beğendiğimi rahatlıkla söyleyebilirim, zaten severek oynadığım bir seridir Tomb Raider.
Yalnız şunu söylemeliyim ki; Rise of tehe'da Lara'yı ayrı bi güzelleştirmişler ...:kalp:

Bu da videomuz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada, sistemde OC yoktur.

Hocam çok güzel inceleme olmuş elinize sağlık :) Sisteminiz de sağlammış hani :D
Mad Max incelemesi yapmış mıydınız aynı sistemle ?
Ayrıca Tomb Raider'i sevip bildiğinize göre bir soru sorayım konuyla alakasız bu oyunda ki karakter Lara hep mi aynı t-shirt giyiyor başka kıyafeti yok mu garibin?

Hocam çok güzel inceleme olmuş elinize sağlık :) Sisteminiz de sağlammış hani :D
Mad Max incelemesi yapmış mıydınız aynı sistemle ?
Ayrıca Tomb Raider'i sevip bildiğinize göre bir soru sorayım konuyla alakasız bu oyunda ki karakter Lara hep mi aynı t-shirt giyiyor başka kıyafeti yok mu garibin?
Hayır, Mad Max'i nedendir bilmem ama oynamadım bile.
Lara'cığımı siz gariban mı sandınız, arkasında ben varım, ben Maho ağa:D Şaka bir yana, farklı kıyafetleri de var tabii ki de, yani oyuncuların isteğine göre değişmekte :)

Spoiler vereyim mi ban yemeyi göze alıp:D Neyse eline sağlık abi.
Sus, anladım zındık (!) :D Ama sana hak veriyorum... Abi, kız çok güzel ya...(y) (Karşılıksız sevilecek türden yani :redface:)

@Pikachu.34, @Alperen Cıngıl, @Stskeep, çok teşekkür ederim :) Aslında detaylı bir inceleme yapacaktım ancak çektiğim videoyu yaklaşık 5 saatte ancak Youtube'a UP edince oyun hakkındaki düşüncelerim yerle bir oldu.

Ben oyunu XBox One'da oynadım yani o anlamda spoiler demiştim ama o da olur tabi :D
Şu ana kadar hep iyi niyetli olduğum söylenirdi, ki ben de kendimi öyle biri olduğuma inandırmıştım. Yazık, değilmişim :redface:

Bu arada, Rise of the için yeni stabilite UP'u geldiğinde yeni videolar ekleyeceğim konuya. Dediğim gibi, oyun henüz stabil değil, o nedenden dolayı olsa gerek ki; sistemi bayağı yoruyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı