Riva Tuner "Some System components cannot be hooked right Now" hatası

trans_women

Hectopat
Makaleler
4
Şimdi Windows güncelleyip yeniden başlatınca bu hatayla karşılaştım, bu hata neyin nesi?

Dosya Ekleri

• 1 - Kopya.png
    1 - Kopya.png
    4,1 KB · Görüntüleme: 99
Bu hata benim de başıma geldi, yabancı bir forumda çözümünü anlatmışlardı ama şimdi bulamadım linki.

Bu videoda nasıl yapıldığı anlatılmış, adımları tek tek uygulayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -1 Eksi
Bu hata benim de başıma geldi, yabancı bir forumda çözümünü anlatmışlardı ama şimdi bulamadım linki.

Bu videoda nasıl yapıldığı anlatılmış, adımları tek tek uygulayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hatanın çözümü bu değildir. Bu sadece hata mesajını görmenizi engeller. Oyun içinde herhangi bir değer göremezsiniz.

Çözüm: Rivaturner ve MSI Ab'yi silin. Ayarların korunup korunmayacağına hayır basın. Ayarlar silinmeli. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. MSI Ab'yi yeniden kurun. Bilgisayarınızı tekrardan yeniden başlatın. Sorun çözülecek. Ancak CS:GO'da (sanırsam) üçlü arabelleklemeden dolayı program bozuluyor.

Hatanın çözümü bu değildir. Bu sadece hata mesajını görmenizi engeller. Oyun içinde herhangi bir değer göremezsiniz.
Hatanın çözümü budur. Oyun içi değerleri de görüyorum. Ayrıca bu hata gelse bile yine oyun içi değerleri görebiliyorsun, sadece bu uyarı sürekli karşına çıkmıyor.

Geri
Yukarı