Rival 3 takılma sorunu

Daha bugün geldi bayağı memnun kaldım. Mousepad gelmeden sorunu çözdüm. USB uzak kaldığı için algılama problemi oluyordu herhalde. Yine de mantıksız algılama problemi olması. Çok uzak değildi çünkü. Sonuç olarak sorunum çözüldü, ekstra mousepad almış oldum :)
Sevindim iyi günlerde kullan :)

Çözüm mouse pad olmamalı, bu farede truemove Air sensör var. Bu sensör her yüzeyde çalışan bir sensör olarak lansa edildi.

Aynı sorunu bende yaşıyorum bu arada 🤓

Benim çözümüm mouse pad dostum aynı sorunu yaşayan ve tavsiye aldığım 2 kişide böyle çözmüş onların tavsiyesi ile bu sonuca vardım ve bu öneriyi sundum.

SteelSeries QCK aldım aynı sorun devam etti daha sonra uzun porge marka bir mouse pad aldım geniş onda sorunu çözdüm SteelSeries çok toz tuttuğu için ondan kaynaklı oluyormuş ama bu mouse pad toz tutmuyor sıkıntı yaratmıyor düzgün bir şekilde kullanıyorum yani toz tutmayan mouse pad alman gerekiyor :)
@sisis52 knk linkini atabilir misin ve ya fotorafını çekip atsan bende almayı düşünüyorum

Benim çözümüm mouse pad dostum aynı sorunu yaşayan ve tavsiye aldığım 2 kişide böyle çözmüş onların tavsiyesi ile bu sonuca vardım ve bu öneriyi sundum.
@sisis52 Rival 3 kablolu aldım yaklaşık 10 gün oldu. Sürekli takılıyor kabloyu çıkarıp takınca düzeliyor. Işığı yanıyor ama hareket etmiyor Mouse. Donanımında bir sorun olduğunu düşünmediğim için iade etmedim ama ne yapacağımı şaşırdım bir yardım eder misin görürsen.

Rival 3 oyunlarda takılıyor ama Touchpad'den hareket ettirdiğimde hiçbir donma sorunu olmuyor. Steelseries programında da güncelleme yazısı çıkmıyor. Bu durumu yaşayıp da çözen var mı?

Rival 3 oyunlarda takılıyor ama Touchpad'den hareket ettirdiğimde hiçbir donma sorunu olmuyor. Steelseries programında da güncelleme yazısı çıkmıyor. Bu durumu yaşayıp da çözen var mı?
sorunu çözdünüz mü? rival 3 wireless aldım ve ara sıra takılma donmalar oluyor

Geri
Yukarı