Rival 3 Teknosa'dan alınır mı?

lawo00

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba mouse alacaktım 300 TL vardı ama arkadaslarım tarafından Rival 3 önerisi aldım ve biraz daha koyup onu almak istedim. Ama Teknosa'da diğer sıtelere göre daha ucuz. Bu fiyat bandında daha iyi mouse varsa atar mısınız? Ve burası güvenli midir? Aynı zamanda Rival 3'ün sesörü falan iyi midir? FPS oyuncusuyum fareyi hızlı çevirdiğimde yere falan bakmaz değil mi?
Pençe seklınde tutuyorum soru olur mu Rival 3 de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa güvenlidir tabii ki. Bulunduğunuz şehirde gidip mağazasından teslim alabilirsiniz mağazası varsa eğer.

Rival 3 aldım ve pek beğenmedim, ardından iade ettim. Pek kaliteli hissettirmiyor, kalas gibi duruyor bence. Tek beğendiğim yanı ışıklandırmasıydı, gerçekten kaliteli bir ışıklandırmaya sahip. Rival 3 yerine Razer V2 mini veya Razer Viper Mini farelerini öneririm. Rival 3'den V2 Mini'ye geçtim çok memnumum. Yanlış olmasın ama sensör konusunda bu fareler daha iyi diye biliyorum.

Merhaba lod sorunu varmıs diye duydum, dogru mudur?

Hem viper mini hem v2 mini var . Değiştire değiştire kullanıyorum, pckolikte 199 liraya satılırken almıştım şuan bitmiş stokları. Gayet güzel ve kaliteli mouselar. Lod çok önemli bir problem teşkil etmez. Lod sorunu olsa bile firmware uptadesi ile çözüyorsunuz.

Geri
Yukarı