Rival 3 vs G102

• Konuyu başlatan Smyrne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 775

Smyrne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I5-12400F ROG STRIX RX6750XT 32GB RAM Asus EX-B660M-V5 D4 120MM SIVI SOĞUTMA
Meslek
Sorumluluk Ve Bakım Teknikeri
2 Yıldır Logitech G102 progidy kullanıyorum hala ilk günkü gibi mouseda tık yok ben anlamadım bu işi ama sıkıldım artık. Rival 3 alayım mı yoksa kullanmaya devam edeyim mi G102'yi?

Aslında kablosuz yapmak istiyorum ama logiler falan 500 üstü bloodynin var 2 tane onlara kafam yattı birazda logiyi bırakıp bloodye geçmek ne kadar mantıklı bilemedim

Çok kablosuz istiyorsanız IronClaw önerebilirim. Bence sorunu yoksa geçmeyin, kablolu daha avantajlı hem. Boş yere israf olur.

Bloody'nin kablosuz farelerinde model önemli daha çok.

https://www.hepsiburada.com/bloody-...00cpi-sarjli-kablosuz-oyuncu-mouse-p-bd804073 şu ikisi var bloodynin 535 tl biraz fazla geliyor hocam şuanda preo membran klavye kullanıyorum onu mekanik yapıcam o yüzden klavyede motospeed ck62 var kablosuz onu düşünüyorum 390 tl oda toplam 600 650 e kapatmak varken sadece mousea 500 verirsem beni zorlar baya klavye öneriniz varsa onada açığım

CK62 vergilerle 400TL oluyor. Alınabilir ama Türkiye'den alabilirsen daha iyi ürünler var biraz bütçeyi aşarak.

Attığın Bloody mouse güzeldir, üzmez ama kablosuz senin için o kadar elzem mi?

CK62 vergilerle 400TL oluyor. Alınabilir ama Türkiye'den alabilirsen daha iyi ürünler var biraz bütçeyi aşarak.

Attığın Bloody mouse güzeldir, üzmez ama kablosuz senin için o kadar elzem mi?
laptop kullanıyorum her yer kablo oldu yani zaten kablolarda huba bağlı iyice karıştı ortalık sırf onun için kablosuz istiyorum bide fazla usb girişim yok ck62 bluetoothlu klavye oyüzden 1 tanede usb girişi kazanıcam ondan kablosuz istiyorum ama kabloluda alırım yani daha iyisi varsa

Yeni konular

Geri
Yukarı