Rival 3 vs G102

shadowsw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant için SteelSeries Rival 3 mü yoksa Logitech G102 mi alsam? Performans için hangisi en iyisi?

İkisi de üzmez. Bütçenize, tutuş şeklinize göre hareket edebilirsiniz. 1 küsur sene hem evimde hem ofiste G102 LS kullandım. Sorunsuz, tutuş ve ağırlık olarak da gayet rahat bir mouse. DeathAdder V2 alınca yedekte dursun diye kaldırdım. Kuzenim de aynı şekilde uzun zamandır G102 LS kullanıyor, hiçbir şikayetini duymadım.

G102 sorunlu ve kötü bir mouse. Rival 3 ise fiyatını pek de hak ediyor denemez. Bütçeniz ne kadar?

Sorunlu dediğiniz Prodigy modeli, çift tıklama sorunu yaşayanlar vardı.

İkisi de üzmez. Bütçenize, tutuş şeklinize göre hareket edebilirsiniz. 1 küsur sene hem evimde hem ofiste G102 LS kullandım. Sorunsuz, tutuş ve ağırlık olarak da gayet rahat bir mouse. DeathAdder V2 alınca yedekte dursun diye kaldırdım. Kuzenim de aynı şekilde uzun zamandır G102 LS kullanıyor, hiçbir şikayetini duymadım.

G102 LS AM010, 120IPS 20G değerlerinde berbat bir sensör kullanıyor. Ayrıca egg shape mouse alınmaz bu devirde. Çok rahatsız edici bir şekil. Omron 20M switch'ler kullanılıyor. Uzun vadede yine çift tıklama yapacak switch'ler. Mouse şu an 300TL'ye satılıyor. 200TL altına var bu özelliklere yakın mouse'lar. Kısacası alınmaz iki modeli de.

Hocam bende aynı şekilde yıllardır logitech kullanırım hiç sıkıntı yaşamadım. Ama bu arkadaşla münakaşaya hiç girme çünkü çok ağır logitech karşıtıdır kendisi. Ne zaman logitech mouse’larıyla ilgili konu açılsa sürekli kötülüyor. Alacak arkadaşlar çok ciddiye almasın. Logitech mouse’ları taş gibidir.

Hocam bende aynı şekilde yıllardır logitech kullanırım hiç sıkıntı yaşamadım. Ama bu arkadaşla münakaşaya hiç girme çünkü çok ağır logitech karşıtıdır kendisi. Ne zaman logitech mouse’larıyla ilgili konu açılsa sürekli kötülüyor. Alacak arkadaşlar çok ciddiye almasın. Logitech mouse’ları taş gibidir.
logitech g102 cidden 2023 için cidden berbat bir mouse orası kesin. Belki 3-4 sene önce evet alınabilirdi ancak şuan kesinlikle alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı