Rival 3 vs ROG Keris vs Razer Cobra

Bütçe
500-800

hellsing

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı, Grafik Tasarımcı
1.SteelSeries Rival 3 RGB.
SteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Gaming Mouse | ITOPYA
2.ASUS ROG Keris RGB.
3.Razer cobra 8500 DPI.

Bu üç mouse arasından hangisini tavsiye ederdiniz? Bu fiyat bandında sizde mouse önerebilirseniz sevinirim. Ama önceliğim bu üçünden biri. Pek de mouse özelliklerinden anlamıyorum. (oynadığım oyun Valorant, CS2) çok fazla bütçem de yok 700 TL benim için çok iyi olur.

Son düzenleme:
2.ASUS ROG Keris RGB.
3.Razer cobra 8500 DPI.

Bu üç mouse arasından hangisini tavsiye ederdiniz? Bu fiyat bandında sizin de mouse öneredebilirsiniz. Ama önceliğim bu üçünden biri. Pek de mouse özelliklerinden anlamıyorum. (oynadığım oyun Valorant, CS2) çok fazla bütçem de yok 700 TL benim için çok iyi olur.

Rival 3'ü direkt ele bu listeden bence.

2.ASUS ROG Keris RGB.
3.Razer cobra 8500 DPI.

Bu üç mouse arasından hangisini tavsiye ederdiniz? Bu fiyat bandında sizin de mouse öneredebilirsiniz. Ama önceliğim bu üçünden biri. Pek de mouse özelliklerinden anlamıyorum. (oynadığım oyun Valorant, CS2) çok fazla bütçem de yok 700 TL benim için çok iyi olur.
Keris parçalar.

Rival 3 direkt elendi. Cobra'da 3359 ve Razer Optical switchler kullanılmış. Eğer 600TL dolayında olsaydı muhtemelen Cobra tercih ederdim fakat bu fiyatlarla tabii ki ROG Keris.

2.ASUS ROG Keris RGB.
3.Razer cobra 8500 DPI.

Net Keris.

2.ASUS ROG Keris RGB.
3.Razer cobra 8500 DPI.

Kesinlikle ROG Keris. Sorularınız varsa cevaplarım, bende kullanıyorum.

Kesinlikle ROG Keris. Sorularınız varsa cevaplarım, bende kullanıyorum.
yazmayı unutmuşum boyularını pek bilmiyorum elim büyük olduğu için küçük mouse bana pek uymaz keris olur mu sizce? Çok hafif yada çok ağır değil de ortalama bişey istiyorum

Rival 3 direkt elendi. Cobra'da 3359 ve Razer optical Switch'ler kullanılmış. Eğer 600TL dolayında olsaydı muhtemelen cobra tercih ederdim fakat bu fiyatlarla tabii ki ROG Keris.

Rival 3'ü direkt ele bu listeden bence.

Teşekkürler arkadaşlar. ROG Keris sipariş verdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı