Rival 3 Wireless pil markası önemli mi?

Hocam Rival 3 Wireless modelinde birçok pil denedim. Yine de uzun dayanamıyor maalesef. En fazla gördüğüm 2-3 haftadır herhalde. Şarj edilebilir pil almak uzun süreli olarak düşününce daha mantıklı gibi maddi açıdan.

Hocam Rival 3 Wireless modelinde birçok pil denedim. Yine de uzun dayanamıyor maalesef. En fazla gördüğüm 2-3 haftadır herhalde. Şarj edilebilir pil almak uzun süreli olarak düşününce daha mantıklı gibi maddi açıdan.
Nasıl o kadar pil yiyor ya. Logitech G305'e 2 ay önce herhangi bir pil taktım hala çalışıyor.

Yardımcı olanlara teşekkür ediyorum eğer şarj edilebilir pil alırsam her şarj etme cihazı her pili şarj eder mi?

O değişebiliyor hocam en mantıklısı aynı pil ve marka şarj cihazı almak. Varta, GP bütçeni zorlamaz.

Nasıl o kadar pil yiyor ya. Logitech G305'e 2 ay önce herhangi bir pil taktım hala çalışıyor.

Rival 3 pil canavarı hocam.

Arkadaşın dediği gibi pil canavarı hocam. Ben şuan Razer Basilisk X Hyperspeed kullanıyorum. Bunda da en az 1-1.5 ay götürüyor duracell piller. Rival 3 emiyor pili resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı