Rival 300S Fareyi Sökmek

Ilk defa duydum bana fatura vermediler diyeni. Netten aldıysa eğer ki mail olarak gelmiştir.
Evet gerçekten garip. İşin içinden çıkmak için mi böyle diyor anlamadım. Umarım bir şey olmaz. Pazartesi Despec ile tekrardan iletişime geçeceğim faturasız kabul ederler mi diye. Etmezler ise yapacak bir şey yok sökeceğim direkt cihazı. Ya da arkadaş faturayı yollayacak olursa kargoyu öderim benim için sıkıntı yok zaten. :D

Evet gerçekten garip. İşin içinden çıkmak için mi böyle diyor anlamadım. Umarım bir şey olmaz. Pazartesi Despec ile tekrardan iletişime geçeceğim faturasız kabul ederler mi diye. Etmezler ise yapacak bir şey yok sökeceğim direkt cihazı. Ya da arkadaş faturayı yollayacak olursa kargoyu öderim benim için sıkıntı yok zaten. :D
Bol sans gercekten dostum. umarim kabul ederler veya adam mailden falan bir yerden bulur yollarsin sorun cozulur. Nereden aldigini sor ona gore gerekirse ara neden vermediniz ? Nasil ulastirdiniz? Falan diye bilgi alabilirsin bence.

Bol şans gerçekten dostum. Umarım kabul ederler veya adam mailden falan bir yerden bulur yollarsın sorun çözülür. Nereden aldığını sor ona göre gerekirse ara neden vermediniz? Nasıl ulaştırdınız? Falan diye bilgi alabilirsin bence.
Bir fiş vardı onu da kaybettim dedi. Galiba karttan alınmış onun fişinden çekilmiş. Fatura hatırlamadığını söylüyor. Ama malının arkasında durmasını sevdim bir sorun çıkınca hemen kaçmadı başka satıcılar gibi. Yarın müşteri hizmetleri ile yeniden bir görüşeceğim. Umarım bir şey olmaz. Eğer almayacak olurlarsa direkt sökeceğim fareyi artık uğraşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı