Rival 310’dan hangi mouse’a geçmeliyim?

bruhmrxcdf

Hectopat
Rival 310 kullanıyorum ama scroll wheel’ı bozuldu ve yan silikonları çıkıyor, yani pek iyi durumda değil. (3 yıldır kullanıyorum). Max 620 TL’ye bu mouse kalitesinde yabancılık çekmeyeceğim bir mouse önerir misiniz? Bu mouse aldığımda 320 TL civarıydı şu an 589 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

İndirimden Razer DV2 almıştım 370 liraya. Kendim büyük mouse sevdiğim için eliniz büyük değilse almayın gibi uyarılara bu yüzden aldırış etmedim. Mouse'un özelliklerine gelecek olursak, malzeme kalitesi ve sensör bakımından çok iyi ama mouse cidden büyük, ben çok rahatsız olmuyorum ama sizin eliniz küçükse ve büyük mouse sevmiyorsanız Razer Viper öneririm. DV2'nin diğer güzel yanı ise hafifliği, gerçekten boyutuna ve içeriğine göre bayağı hafif kalıyor. Sonuç olarak eğer Mouse'un büyük olmasını istiyorsanız DV2, benim elim küçük kocaman mouse kullanamam diyorsanız Razer Viper öneririm.

Rival 3 kullanıyorum. Daha önce Rival 300 kullanmıştım. Rival 3 biraz daha hafif ve az daha küçük. Kayma hissiyatı daha iyi. Ama genel olarak çok yakın. Razer Deathhadder bana çok büyük geldi ve kayma hissiyatı hoşuma gitmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı